Kto i ile głosów otrzymał do powiatu?
2014-11-25 18:41:41(ost. akt: 2014-11-25 18:55:04)
Wyniki głosowania do rady powiatu ostródzkiego.
KW Prawo i Sprawiedliwość
Miś Zygmunt Józef, 326
Samoraczyk Jan, 93
Cieraciew Natalia Dominika, 80
Maksymiuk Agnieszka Danuta, 187
Miś Zygmunt Józef, 326
Samoraczyk Jan, 93
Cieraciew Natalia Dominika, 80
Maksymiuk Agnieszka Danuta, 187
KWW Andrzeja Kikoły „Czas na zmiany”
Kikoła Andrzej, 498
Bartnicki Tomasz, 111
Bałabański Henryk, Stanisław, 126
Chruścik Elżbieta, 48
Grudzińska Mariola, 34
Kamińska Beata, 57
Kneć Małgorzata, 57
Meronka Łukasz, 83
Podlewska-Grędzińska Beata Anna, 35
Napiórkowski Zdzisław Jerzy, 23
KWW Bogdana Głowacza „Człowiek Nadziei”
Głowacz Bogdan Jan, 456
Suwik Robert, 35
Przybyła Jolanta, 15
Wasilewska Justyna Dorota, 29
Farulewski Karol, 27
Parzych Krystyna Teresa, 10
Bienias Marcin, 42
Rogoziński Jerzy, 12
Rozparzyński Bartosz, 9
Smolarek Aneta Joanna, 49
Suwik Robert, 35
Przybyła Jolanta, 15
Wasilewska Justyna Dorota, 29
Farulewski Karol, 27
Parzych Krystyna Teresa, 10
Bienias Marcin, 42
Rogoziński Jerzy, 12
Rozparzyński Bartosz, 9
Smolarek Aneta Joanna, 49
KWW Razem dla Powiatu
Cołoś Renata, 454
Pilcek Jolanta Maria, 81
Janiak Elżbieta Teresa, 78
Dziejowski Andrzej Jerzy, 91
Witek Jarosław, 70
Pasternacka Halina, 43
Hamulecki Paweł, 100
Jankowiak-Wydra Jolanta Łucja, 55
Sosnowski Radosław Andrzej, 98
Strzylak Piotr, 565
Cołoś Renata, 454
Pilcek Jolanta Maria, 81
Janiak Elżbieta Teresa, 78
Dziejowski Andrzej Jerzy, 91
Witek Jarosław, 70
Pasternacka Halina, 43
Hamulecki Paweł, 100
Jankowiak-Wydra Jolanta Łucja, 55
Sosnowski Radosław Andrzej, 98
Strzylak Piotr, 565
KWW Porozumienie Samorządowe Powiatu Ostróda
Jaśkowiak Małgorzata Ewa, 164
Dzieliński Andrzej, 239
Orłowski Tomasz, 240
Sobieraj Grażyna Halina, 46
Szkamruk Jolanta, 97
Kubiak Przemysław Wojciech, 62
Kowalewski Krzysztof Jacek, 193
Dzieliński Andrzej, 239
Orłowski Tomasz, 240
Sobieraj Grażyna Halina, 46
Szkamruk Jolanta, 97
Kubiak Przemysław Wojciech, 62
Kowalewski Krzysztof Jacek, 193
KWW Zgoda i Rozwój
Sobierajski Tadeusz Zbigniew, 497
Szczurowska Ewa Irena , 489
Michałowska Ewa Mariola, 240
Niewiadomski Andrzej Zygmunt, 245
Dziubińska Elżbieta, 257
Urbaszek Krzysztof Józef, 85
Małecka Agnieszka Wiktoria, 95
Gościnik Dariusz Stanisław, 57
Bąk Andrzej Włodzimierz, 82
Safijański Bogusław Zbigniew, 162
Szczurowska Ewa Irena , 489
Michałowska Ewa Mariola, 240
Niewiadomski Andrzej Zygmunt, 245
Dziubińska Elżbieta, 257
Urbaszek Krzysztof Józef, 85
Małecka Agnieszka Wiktoria, 95
Gościnik Dariusz Stanisław, 57
Bąk Andrzej Włodzimierz, 82
Safijański Bogusław Zbigniew, 162
KWW Przyjazny Powiat
Winnicki Edmund, 640
Dziurzyński Marian, 172
Sowizdrzał Marzena, 67
Skibiak Ewa, 29
Hajder Tomasz Wacław, 75
Kołodziejski Krzysztof Lech, 51
Wiktorzak Barbara, 83
Chodowska Genowefa, 26
Brędowska Anna Dorota, 27
Marchalewski Tomasz, 58
Dziurzyński Marian, 172
Sowizdrzał Marzena, 67
Skibiak Ewa, 29
Hajder Tomasz Wacław, 75
Kołodziejski Krzysztof Lech, 51
Wiktorzak Barbara, 83
Chodowska Genowefa, 26
Brędowska Anna Dorota, 27
Marchalewski Tomasz, 58
red
morag@gazetaolsztynska.pl
morag@gazetaolsztynska.pl
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
gość #1577579 | 178.56.*.* 26 lis 2014 14:06
oczywiście gazeta się nie postarała zamieszczając nie pełną listę :(
Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz