Schował narzędzia ogrodnicze na działce

2014-10-16 11:58:40(ost. akt: 2014-10-16 12:05:02)
Kętrzyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do jednego z domów jednorodzinnych na terenie Reszla. 45-letni Grzegorz P. ukradł rower, radiomagnetofon oraz narzędzia ogrodnicze.
Do zdarzenia doszło w nocy 11 października br. Wówczas oficer dyżurny kętrzyńskiej policji został poinformowany o kradzieży z włamaniem do jednego z domów jednorodzinnych na terenie Reszla. Funkcjonariusze od razu pojechali na miejsce zdarzenia. Okazało się, że sprawca poprzez wybicie szyby w oknie pomieszczenia piwnicznego dostał się do wnętrza budynku, skąd ukradł rower, radiomagnetofon oraz narzędzia ogrodnicze.

Policjanci pracując nad tą sprawą zbierali materiały, przesłuchiwali świadków. Dzięki zebranym informacjom funkcjonariusze zatrzymali 45-letniego Grzegorza P. Policjanci ustalili miejsce, gdzie mogą być przechowywane skradzione łupy. Podczas przeszukania terenu ogrodów działkowych funkcjonariusze odzyskali skradzione rzeczy. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Mieszkaniec Reszla złożył już wyjaśnienia w tej sprawie. Teraz ze swojego zachowania będzie się tłumaczyć przed sądem. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na reszel.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Schował narzędzia ogrodnicze na działce #1509352 | 46.205.*.* 16 paź 2014 12:40

    a gdzie mial je schowac?!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz