Poniedziałek, 1 czerwca 2020. Imieniny Gracji, Jakuba, Konrada

Pomagamy Kuźni

2019-10-21 23:00:00 (ost. akt: 2019-10-21 23:12:11)
Pożar Bank Żywności

Pożar Bank Żywności

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

World Healthy Living Foundation włącza się do akcji pomocy odbudowy Kuźni Społecznej oraz Banku Żywności w Olsztynie.

W czwartek 24.10 godz 17 45 w Eranovej ( Olsztyn, Aleja Obrońców Tobruku 3 ) odbędzie się wykład medyczno zdrowotny "Długowieczność w zdrowiu", której prelegentem będzie lekarz medycyny chińskiej Bożena Scheicher. Zysk ze sprzedaży biletów przekazany zostanie na rzecz Kuźni Społecznej i Banku Żywności. Konferencja miała odbyć się własnie tam. Karolina Felska udostępnia bezpłatnie salę.

Przez minione lata, to Oni wspierali pomocą i to do nich zgłaszały się inne organizacje społeczne po pomoc. Pomogli blisko 57 tys. osobom.


Na konferencji dowiecie się jakie proste techniki wystarczy zastosować by pozbyć się nietolerancji pokarmowych, alergii , chorób autoimmunologicznych...Jakie pokarmy wpływają na rozmiękczenie guzów, cyst, torbieli czy żylaków?

Jakie tłuszcze używać do gotowania, duszenia i pieczenia? by zwiększyć wartość odżywczą pożywienia?
Będzie nieco o Makrobiotyce, a cała esencja na warsztatach w kolejnych dniach na Medycyno Cooking.

Makrobiotyka może pomóc zapobiegać niektórym formom raka. Może pomóc zmniejszyć ryzyko rozwoju raka, który wydaje się być związany z wysokim spożyciem tłuszczów, co dotyczy na przykład raka okrężnicy i zapewne niektórych form raka piersi. Dieta makrobiotyczna, może obniżyć ciśnienie krwi i zmniejszyć możliwość wystąpienia choroby serca
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także