Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Głosowanie na najpopularniejszą OSP zakończone!

2016-04-03 17:05:56 (ost. akt: 2016-04-24 23:43:01)

24 kwietnia o godz. 23.59 zakończyło się głosowanie na najpopularniejszą jednostkę OSP w waszym regionie. 8 maja poznamy zwycięzców.

W naszym plebiscycie o tytuł najpopularniejszych walczyło ponad 550 OSP. Jest ich wiele, ale też i zwycięzców jest wielu, bo każdy powiat wybierze trzy najpopularniejsze jednostki.

A to nie wszystko, bo spośród wszystkich kandydatów nagrodzone zostaną po trzy jednostki, które otrzymają największą liczbę głosów w skali województwa. Zostaną przyznane tytuły Najpopularniejszej Ochotniczej Straży Pożarnej na Warmii i Mazurach w dwóch kategoriach: „Najpopularniejsza Ochotnicza Straż Pożarna, która znajduje się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym” oraz „Najpopularniejsza Ochotnicza Straż Pożarna, która nie znajduje się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym”. Wręczymy także po dwa wyróżnienia w każdej kategorii. Dla tych jednostek nagrody i wyróżnienia ufundował marszałek, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie i zarząd oddziału wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Olsztynie.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także