Możliwe utrudnienia na przejściu w Gołdapi i Grzechotkach

2019-06-21 13:19:22(ost. akt: 2019-06-21 13:21:52)

Autor zdjęcia: Archwium SG

Od 24 czerwca na terenie drogowych przejść granicznych w Gołdapi i Grzechotkach będą prowadzone prace budowlane, związane z montażem bramek radiometrycznych.
— Planuje się, że prace na kierunku wyjazdowym, jak i wjazdowym potrwają 3 - 4 miesiące — informuje kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzeczniczk prasowy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. — Z uwagi na fakt, że montaż będzie wykonywany na ciągach komunikacyjnych, należy liczyć się z koniecznością czasowej zmiany organizacji ruchu oraz możliwością wystąpienia utrudnień w ruchu granicznym.

Ponadto, 25 czerwca (wtorek) w godzinach od 08:00 – 12:00 na drogowym przejściu granicznym w Gołdapi nastąpi przerwa w dostawie prądu. Ze względu na prace techniczne, mogą wystąpić czasowe utrudnienia w odprawie granicznej osób i środków transportu.
— Zwracamy się z prośbą do podróżnych o uwzględnienie tej informacji przy planowaniu tras przejazdu i wyborze przejścia granicznego — apeluje rzeczniczk SG.
(red)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5