Największe gwiazy polskiego YouTube'a po raz czwarty w Węgorzewie!

2018-04-28 11:00:00(ost. akt: 2018-05-15 15:01:11)

Autor zdjęcia: Archiwum Róży Wiatrów

Już po raz czwarty gwiazdy YouTuba zawitają do naszego miasta. W tegorocznych regatach popłynie m.in.: Cyber Marian, Magik Y, 5 Sposobów na czy Beksy.
Rekordowa pod względem uczestników IV edycja Żeglarskich Mistrzostw Polski YouTuberów o Puchar Róży Wiatrów odbędzie się już 26 maja na jeziorze Święcajty. Ideą wydarzenia jest promocja regionu Mazur oraz idei żeglarstwa wśród młodych osób. W tegorocznej edycji regat weźmie udział ponad 60 najpopularniejszych twórców YouTube`a! Dla fanów będzie więc to nie tylko szansa do zebrania autografów, czy zrobienia pamiątkowych zdjęć i filmików, ale także porozmawiania z ulubionymi twórcami. Dodatkowo uczestnicy regat przygotowywać będą relacje wideo z przebiegu rywalizacji, dzięki czemu każdy będzie mógł zobaczyć zaciętą walkę od kuchni i poczuć smak prawdziwej żeglarskiej przygody. Filmy YouTuberów z dotychczasowych edycji obejrzano ponad 7 000 000 razy.

Misją wydarzenia jest promocja regionu Mazur oraz idei żeglarstwa wśród młodych osób. Dzięki obecności influencerów fani mogą zobaczyć czym jest żeglarstwo.
— To piękna dyscyplina, która szybko może przerodzić się w prawdziwą pasją — mówi Bartek Milewski, organizator wydarzenia. — Poza świetną zabawą i sportową rywalizacją, uczy pracy w zespole, odpowiedzialności i kształtuje charaktery. Organizując regaty z udziałem influencerów, którzy bez wątpienia są dziś idolami, chcemy przybliżyć młodym osobom tematykę żeglarstwa i zachęcić ich również do spróbowania swoich sił na wodzie. Stale rosnąca frekwencja i zainteresowanie wydarzeniem z każdą kolejną edycją, jest chyba najlepszym dowodem na to, że żeglarstwo to świetna sprawa.

Z każdą edycją wydarzenie rośnie w siłę, przybywa uczestników, filmów oraz wyświetleń. W tegorocznych regatach pojawi się wiele nowych twarzy. W sumie na starcie regat stawi się aż 13 załóg, składających się z ponad 60 twórców. Łączna liczba subskrypcji YouTuberów wynosi ponad i 19 000 000. To kolejny rekord zarówno pod względem ilości uczestników, jak również zasięgu wydarzenia.
(red, źródło: biuro organizacyjne regat)

Oficjalna lista załóg IV edycji Regat YouTuberów o Puchar Róży Wiatrów:
ZAŁOGA 1: Ajgor Ignacy, Magic of Y, Beksy Czuga
ZAŁOGA 2: Agnieszka Grzelak, SMAV, Dominik Rupiński, Aleksandra Długołęcka
ZAŁOGA 3: Olciiak, Olsikowa, Max Krasoń
ZAŁOGA 4: Astrofaza, EMCE Kwadrat, Matura to Bzdura
ZAŁOGA 5: 5 sposobów, na Kuzyn Hindus
ZAŁOGA 6: Wojtek Szumański, Cyber Marian, Autostopem na koniec świata
ZAŁOGA 7: DeeJay, Worot, Luure, Rudy Człowiek, Sadam
ZAŁOGA 8: Wybrakowana, CTSG87, MrSetoKami, Sou Shibo, That`s Alien, El Buczo
ZAŁOGA 9: Madeline Gavi, Epic Cheat Meal, Ihanio, Bartek bez przepisu
ZAŁOGA 10: Sprytne Babki
ZAŁOGA 11: SmiechawaTV
ZAŁOGA 12: Czas Gentlemanów, Motodoradca, Porady Rowerowe, Terenwizja, Kuchnia Renaty
ZAŁOGA 14: Waksy, Ponki

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Ja #2493824 | 77.242.*.* 29 kwi 2018 13:28

  Gwiazdy. A gdzie daniel magical, Janek i Edek Holownik, Kononowicz, Rafonix, Rafatus i Marlenka, Bystrzak z Siwym i Tajfunem oraz Gracjan Roztocki? A

  odpowiedz na ten komentarz

 2. węgorzewianin #2493623 | 37.248.*.* 29 kwi 2018 06:57

  Czekam na przybycie największych gwiazd YouPorn.

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Tylko pytam #2493365 | 83.6.*.* 28 kwi 2018 15:40

   Świetna impreza bo przyciąga target jakim są młodzi ludzie. Mnie smuci tylko jedna rzecz. Na onecie pojawiła się świetna wiadomość dla miasta Giżycka - kolejna wielka inwestycja. Jak widać w Giżycku można i wszystko się opłaca. Jednak nie o to mi chodzi. Pozwolę sobie przytoczyć fragment z artykułu: " Program "Polska Północno-Wschodnia" narzucił nam bardzo restrykcyjne wymagania - przyznaje w rozmowie z Onetem Paweł Petrusewicz. - Na pewnym etapie zakwestionowano naszą innowacyjność, ale zdołaliśmy zmienić swój projekt. Za nami ciężki rok walki o to dofinansowanie. Z kilkudziesięciu wniosków wybrano tylko sześć. Nasz uzyskał najwyższą liczbę punktów. Udało nam się stworzyć projekt sieciowy, który zmieni nie tylko Giżycko, ale też w pewnym sensie Mazury. Każdy turysta będzie mógł u nas nabyć pakiet na całych Mazurach. Na przykład wynajmując jacht, zakupi też rybę, nocleg, skorzysta z warsztatów u rybaków i wypożyczy podwodnego dron" Proszę przeczytać ostatnie 2 zdania. Dlaczego u nas tak nie można? Pamiętam wizualizację placu wolności i zagospodarowania kanału przy zamku. Czy wniosek został złożony ? Czy przeszedł? Ktoś coś wie?

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5