Bóg i rap pomógł mu odnaleźć drogę – Kolah wystąpi w Węgorzewie

2017-08-07 09:54:02(ost. akt: 2017-08-07 10:33:19)

Autor zdjęcia: Materiały promocyjne organizatora

Już w piątek (11 sierpnia) Węgorzewo odwiedzi Mirek "Kolah" Kolczyk – aktywny społecznie chrześcijański raper. Jego działania wiążą się z profilaktyką uzależnień i kierowane są w szczególności do dzieci i młodzieży.
Kolah wraz z żoną Oksaną i synkiem mieszka w Rzeszowie. Pasją jego życia i potrzebą serca są działania związane z profilaktyką uzależnień, w które jest zaangażowany od lat. Posiada bogate doświadczenie. Współpracował z wieloma organizacjami pożytku publicznego m.in: Fundacja Głos Ewangelii, uczestniczył w autorskim projekcie Leszka Korzenieckiego: "Żyj poza klatką", Fundacja Bread of life, współtworzył i realizował projekt Profilaktyka z rapem, Stowarzyszenie Pomocy Arka Nowego, działał w projekcie Piotra Stępniaka "I Ty możesz zmienić swoje życie", Fundacja Nadzieja dla Przyszłości, wraz z członkami swojego zespołu: Royal Rap prowadził autorski projekt pt. "Misja Prawdziwej Wolności", czy Fundacja Transformer, która ze swoim przesłaniem dociera do dzieci z ośrodków wychowawczych, domów dziecka i szpitali.

Kolah współpracuje również z licznymi organizacjami i działaczami lokalnymi (starostwa, stowarzyszenia, kościoły itp.). Jest profesjonalnym muzykiem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Wydaje płyty, zarówno jako solista - Kolah, czy też jako członek różnych zespołów, z którymi współpracuje m.in. Royal Rap, Trzecia Godzina Dnia, Kawa. Nagrywał również z takimi grupami jak Elohim, Grupa Mojego Brata, Gospel Rain, Bełchatów Gospel Singers, oraz Damy Radę. W Węgorzewie Kolah wystapi już w najbliższy piątek (11 sierpnia) w Parku Helwinga (przy fontannie) o godzinie 18:00. Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie!
(red)
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5