Węgorzewskie szkoły ponadgimnazjalne na wysokim poziomie!

2017-01-13 14:58:07(ost. akt: 2017-01-13 16:44:24)

Autor zdjęcia: Archiwum technikum w Węgorzewie

Technikum w Zespole Szkół Zawodowych im. gen. Józefa Bema Węgorzewie znalazło się w pierwszej trójce techników w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2017, natomiast Liceum Ogólnokształcące im. gen. M. Zaruskiego w Węgorzewie zamknęło pierwszą dwudziestkę w rankingu liceów. Nasze gratulacje!
Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy jest najbardziej wyczekiwanym z rankingów w środowisku edukacyjnym. Miejsca szkół w ww. rankingu przydzielane są na podstawie sukcesów w olimpiadach, wyników z matur, a także, w przypadku techników, wyników egzaminów zawodowych.

Wśród najlepszych techników w województwie warmińsko-mazurskim znalazło się technikum z Zespołu Szkół Zawodowych im. Gen. Józefa Bema w Węgorzewie, które uplasowało się w ścisłej czołówce, lądując na trzecim miejscu! To ogromny sukces, tym bardziej, że w ubiegłym roku cieszyliśmy się na wieść o szóstym miejscu w Rankingu Techników 2016. Na miejscu dwudziestym znalazło się Liceum Ogólnokształcące im. gen. M. Zaruskiego w Węgorzewie. Gratulujemy wyników życząc kolejnych sukcesów.
(red)

Rankingi Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2017:

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5