Wakacyjne imprezy, których nie możecie opuścić

2016-07-21 10:34:44(ost. akt: 2016-07-21 13:17:29)

Autor zdjęcia: www.pixabay.com

Wakacje to czas, który można spędzać przy wielu plenerowych atrakcjach. Zamiast wykosztowywać się na wyjazd za granicę, warto udać się w kierunku Mazur, które poza swoim pięknem naturalnym, oferują mnóstwo imprez i innych atrakcji.
Wybraliśmy dla Was spośród wielu wakacyjnych imprez w Węgorzewie, trzy na które warto się wybrać. Oto nasze typy:

1. 29-30 lipca: Dni Węgorzewa. Muzyczna impreza powiązana z wieloma atrakcjami dla najmłodszych, która odbędzie się na Placu Wolności. Obok występów Elektrycznych Gitar, Dody i Zbigniewa Zamachowskiego, będą miały miejsce zabawy i koncerty dla dzieci.
organizator: Węgorzewskie Centrum Kultury, Biuro Promocji Urzędu Miejskiego w Węgorzewie.

2. XXXIX Międzynarodowy Jarmark Folkloru: 6 - 7 sierpnia. Ta największa impreza poświęcona kulturze i sztuce ludowej w całej Polsce, co roku ściąga do miasta wielu pasjonatów. Będziecie mogli zobaczyć sztukę ludową i tradycyjne rzemiosło wiejskie z Polski, Białorusi, Rosji, Litwy, Łotwy i Ukrainy.
organizator: Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie.

3. Turniej Disco Polo o Grand Prix Burmistrza Węgorzewa: 19 sierpnia. Wszyscy fani muzyki disco - polo powinni obowiązkowo stawić się na Placu Wolności. Odbędzie się tego dnia przegląd zespołów, które będą walczyć o Puchar burmistrza Krzysztofa Piwowarczyka. Dobra zabawa na świeżym powietrzu gwarantowana.
organizator: Węgorzewskie Centrum Kultury.
(dp.)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5