Weekendowy rozkład imprez

2016-07-14 15:12:25(ost. akt: 2016-07-15 15:28:27)

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

Nadchodzący weekend zapowiada się wyjątkowo imprezowo. Muzyczne wydarzenia w plenerze, spotkania kulturalne, sportowe, wystawy oraz zawody żeglarskie sprawią, że na pewno nie będziecie narzekać na brak zajęć.
W nadchodzący weekend mieszkańcy Węgorzewa będą mogli wybrać czas nad wodą, kibicując żeglarzom, a może spotkaniem dotyczące przeszłości naszych przodków? Ci, którzy interesują się kulturą Mazur, mają szansę spotkać się z autorką wystawy pt."Mazurskie przestrzenie"– Elżbietą Owczarek, z kolei Ci, którzy uwielbiają tańczyć mogą się wybrać na potańcówkę w rytmach disco.


SOBOTA (16 lipca)
Godz. 10.00 - Regaty o Puchar Burmistrza Węgorzewa. Organizator: Klub Morski LOK w Węgorzewie
Godz. 12.00 - Gawędy o Podróżach. Spotkanie z Zofią Wojciechowską: Mazurzy na Syberii. Organizator: Fundacja Dziedzictwo Nasze w Węgorzewie.
Godz. 14.00 - Przestrzenie Mazurskie. Wernisaż wystawy Elżbiety Owczarek
Godz. 18.00 - Disco Party – potańcówka na placu Wolności
Hip-Hop Zajafka

NIEDZIELA (17 lipca)
Godz.10.00 - Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezesa Pięknego Brzegu. Organizatorzy: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Węgorzewie, Ośrodek Wypoczynkowy Piękny Brzeg
(dp)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5