Perły na ORLEN WARSAW MARATHON

2016-04-29 20:14:31(ost. akt: 2016-04-29 20:20:17)

Autor zdjęcia: Zofia Kruk

7 tysięcy osób stanęło na starcie Charytatywnego Marszobiegu Dar Serca w Warszawie. Sygnał do startu dał Tomasz Majewski. Wśród maszerujących znalazły się także reprezentantki szkoły w Perłach.
Były to : Marzena Mokrzecka, Maria Proniewska, Anna Sroka, Edyta Szarmacher - Stasiak, Czesława Dąbrowska, Jolanta Wojtowicz i Zofia Kruk wspierane duchowo przez naszych przyjaciół z FFiL Śnieżka. Trasa nie była długa (1800 m), ale bardzo urokliwa, co powodowało, że wsparcie realizacji tak szczytnego celu dało nam jeszcze większą satysfakcję.
Na dłuższy dystans, bo 10 km zdecydowały się w tym roku Marzena Mokrzecka i Maria Proniewska. Atmosfera była niepowtarzalna. Pierwszych na mecie – zwycięzców powitano bardzo szybko. Ale my z niecierpliwością czekałyśmy na reprezentantki naszej szkoły. Obie poprawiły swoje czasy z wcześniejszych edycji. Marzena Mokrzecka przybiegła z czasem 00:52:09, znalazła się na 3241 miejscu, w kategorii kobiet bieg ukończyła na 475 miejscu, Maria Proniewska dobiegła z czasem 01:17:37.

Cudownie było powitać nasze medalistki, które z uśmiechem pojawiły się na mecie. Były szczęśliwe i dumne, że zrealizowały swój cel, a my byłyśmy nie mniej dumne, że mamy takie wspaniałe osoby w gronie swoich przyjaciół.

Zofia Kruk, SP Perły

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zofijak

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5