Pierwsza runda PLR zakończona trzecią lokatą Spinakera

2016-01-29 08:20:37(ost. akt: 2016-01-29 08:32:00)
Archiwum OSiR Wegorzewo

Archiwum OSiR Wegorzewo

Za nami pierwsza runda Północnej Ligii Regionalnej Tenisa Stołowego. Spinaker Węgorzewo zajął trzecią lokatę rankingu
Niezwyciężony Spinaker zaliczył porażkę z doświadczonym zespołem z Giżycka, który został wzmocniony zawodnikiem grającym w trzeciej lidze- Romanem Polewczakiem. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 10:3.

Ostatni mecz rundy tenisiści Spinakera rozegrali z ełcką drużyną. Mecz był trudny ponieważ drużyna Ełku posiadała w swoim składzie dwóch najlepszych graczy w lidze: Dariusz Brylowski jest 6 w rankingu indywidualnym, zaś Zbigniew Sasiński jest na 4 pozycji. Z podstawowego składu Spinakera w turnieju wziął udział jedynie Bogdan Deneka.

— W najsilniejszym składzie, takim jak zaczynaliśmy sezon, za pewne jechalibyśmy po zwycięstwo i inny rezultat by nas rozczarował — relacjonował jeden z zawodników Spinakera, Bogdan Deneka. — Jednakże w obecnej sytuacji remis był dla nas dobrym wynikiem. Gra była naprawdę wyrównana. Po tym meczu, udało nam się utrzymać przewagę w lidze nad drużyną z Ełku i zakończyć rundę na 3 pozycji.
(mm)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5