Zapraszamy na jednodniowy turniej bokserski "Turniej Mistrzów Sportu"

2023-09-11 09:25:07(ost. akt: 2023-09-11 10:03:56)

Autor zdjęcia: archiwum GO

Zapraszamy wszystkich miłośników sportu, niezależnie od wieku czy umiejętności, na jednodniowy turniej bokserski pod nazwą "Turniej Mistrzów Sportu" organizowany przy pomocy programu „Mikro Granty” finansowanego przez ministerstwo sportu i turystyki.
Nasz projekt ma na celu promowanie dyscypliny jaką jest boks oraz pokazanie, że każdy może walczyć, każdy jest równy. W dzisiejszych czasach, kiedy zainteresowanie sportem wśród dzieci i młodzieży maleje, chcemy zachęcić do aktywności fizycznej i udowodnić, że nie trzeba być zawodowym sportowcem, żeby ćwiczyć.

Ważne jest, aby pamiętać, że ćwiczenia fizyczne są korzystne dla zdrowia każdego człowieka. Regularne ćwiczenia wpływają na poprawę pracy serca i układu krążenia, wzmacniają mięśnie, zwiększają elastyczność stawów oraz poprawiają samopoczucie i redukują stres. Ćwiczenia fizyczne mają także potencjał, aby każdy mógł stać się mistrzem - nie tylko zdobywać medale czy nagrody w profesjonalnych zawodach, ale przede wszystkim osiągać sukces w swojej własnej sferze.

Droga do mistrzostwa rozpoczyna się od małych kroków, a "Turniej Mistrzów Sportu" to doskonała okazja do rozpoczęcia swojej sportowej przygody.

Dołącz do nas już 15.09.2023 w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Szymanach na "Turnieju Mistrzów Sportu" i odkryj swoje sportowe możliwości. Razem promujemy zdrowy styl życia, wartości sportowe i radość z ruchu. Sport jest dla każdego!

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5