Zawodnicy Novum znów wracają z medalami

2022-10-19 15:36:34(ost. akt: 2022-10-19 15:43:39)

Autor zdjęcia: Arch. Akademii Sztuk Walki Novum

Podczas ogólnopolskiego XII Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa świetnie spisali się zawodnicy Akademii Sztuk Walki-Novum Szczytno-Rozogi-Wielbark.
W sobotę 15 października 2022 w Ciechanowie odbył się ogólnopolski XII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa. W zawodach wystartowało blisko 300 osób z 26 klubów z całej Polski. Świetnie spisali się zawodnicy Akademii Sztuk Walki-Novum Szczytno-Rozogi-Wielbark.

Zawody stały na wysokim poziomie sportowym oraz organizacyjnym. Był to to pierwszy turniej po wakacyjnej przerwie. Nasi zawodnicy nie zawiedli. Pokazali świetną formę i po ciężkich walkach wracamy z 7 medalami.
Obrazek w tresci

Złoto dla Szczytna przywiózł Miłosz Gacioch i Natan Żyliński. Ze srebrnymi medalami wrócili Jakub Tomaszek, Szymon Jóźwiak oraz Aleksandra Kruszyńska w konkurencji kata. Na trzecim stopniu podium uplasowali się Kamil Trzciński i Grzegorz Bączek był to jego pierwszy udział w zawodach. Niewiele zabrakło do strefy medalowej Jasiowi Jagaczewskiemu.
Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Osu

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5