Kolejni poszukiwani zatrzymani

2022-05-09 09:27:47(ost. akt: 2022-05-09 09:31:46)

Autor zdjęcia: policja

Niemal codzienne w „ręce” szczycieńskich policjantów wpadają osoby poszukiwane, które ukrywają się przed konsekwencjami swoich niewłaściwych zachowań. Zdarza się tak, że zostają oni zatrzymani w miejscu zamieszkania, podczas kontroli drogowej bądź w trakcie zgłoszonych interwencji. Tak też było w przypadku 31-latka, który „wpadł” podczas awantury domowej. Drugi zaś został wylegitymowany przez mundurowych podczas wieczornego spaceru. Kobietę funkcjonariusze odwiedzili w jej mieszkaniu.
Dyżurny szczycieńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w jednym z domów na terenie gminy Rozogi ma miejsce awantura domowa. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, podczas legitymowania awanturnika okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzną tym okazał się 31-letni mieszkaniec gminy Rozogi, został on zatrzymany, noc spędził w policyjnej celi a następnie trafił do zakładu karnego.

Kolejnego dnia szczycieńscy funkcjonariusze podczas pełnienia służby zatrzymali poszukiwanego przez szczycieński sąd 42-letniego mieszkańca Szczytna. Mężczyzna był poszukiwany do dobycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 7 miesięcy za uchylanie się od obowiązku alimentacji.

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Wielbarku natomiast zapukali do drzwi mieszkania w gminie Wielbark, które otworzyła im 48-letnia kobieta. Kobieta ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości, ponieważ ciążył na niej wyrok 1 roku pozbawienia wolności. Najbliższy rok 48-latka, mieszkanka gminy Wielbark spędzi w policyjnej celi.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5