Mała Książka Wielki Człowiek

2021-11-29 09:03:08(ost. akt: 2021-11-29 09:11:40)

Autor zdjęcia: GBP w Lipowcu

Biblioteki Gminy Szczytno biorą udział w projekcie „Mała Książka Wielki Człowiek”. Pierwszaki z Olszyn otrzymały już wyjątkowe Wyprawki Czytelnicze.
Chcesz, aby Twoje dziecko też dostało taki super pakiet? Nic prostszego. Wystarczy abyście razem odwiedzili: Gminną Bibliotekę w Lipowcu, Olszynach, Kamionku lub Szymanach i zapisali swojego przedszkolaka do Biblioteki. I już.

Dzieci dostaną Wyprawkę, w której znajdą wyjątkową książkę „Pierwsze czytanki dla…”, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.
Obrazek w tresci

Dzięki akcji dziecko pozna ważne miejsce na czytelniczej mapie dzieciństwa (bibliotekę) i zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego.

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5