Mówili o bezpieczeństwie na drodze i w otoczeniu

2019-10-10 15:02:17 (ost. akt: 2019-10-10 15:04:38)

Autor zdjęcia: KPP w Szczytnie

Szczycieńscy policjanci gościli w SP nr 3 w Szczytnie. Radzili uczniom najmłodszych klas jak zadbać o bezpieczeństwo na drodze i jak postępować w konfrontacji z obcą osobą czy też zwierzęciem.
Spotkania z dziećmi to najlepsza okazja do rozmów na temat bezpieczeństwa. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie odwiedzili najmłodszych uczniów szczycieńskiej podstawówki „trójki”.

Dzieci wysłuchały rad i wskazówek dotyczących zasad bezpiecznego poruszania się na drodze. Oprócz teorii, dzieci pod czujnym okiem policjantów mogły przećwiczyć prawidłowe zachowania podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych.

Prowadząca zajęcia przypomniała także jak niebezpieczne mogą być kontakty z osobami obcymi.

Dzieci podczas spotkania poznały także algorytm postępowania w przypadku zauważenia niewidomego pochodzenia przedmiotu w postaci: plecaka, torby, paczki oraz podczas spotkania z nieznanym psem, w tym również jaką należy przybrać pozycję, gdy z zachowania zwierzęcia wynika, że może nas zaatakować.Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Claudia Klein #2905292 | 185.104.*.* 13 kwi 2020 02:34

    Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów. Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz. Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Sergej #2840318 | 212.7.*.* 27 gru 2019 20:57

    Mężczyźni! Znalazłem fajny serwis randkowy dla seksu, wiele dostępnych dziewcząt i kobiet z mojego miasta! Może być przydatny dla kogoś innego --- http://russex.xyz

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5