Dzielnicowy spotkał się z uczniami szkoły w Rudce

2017-12-06 09:00:00 (ost. akt: 2017-12-05 23:12:01)

Autor zdjęcia: Arch. KPP w Szczytnie

Prawidłowe reagowanie w sytuacjach trudnych czy też zagrażających bezpieczeństwu własnemu i innych, było tematem spotkania jakie sierż. szt. Grzegorz Licki dzielnicowy z terenu Gminy Szczytno przeprowadził z uczniami szkoły w Rudce.
Sierż. szt. Grzegorz Licki dzielnicowy z terenu Gminy Szczytno na zaproszenie dyrekcji spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej w Rudce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności, policjant porozmawiał z dziećmi i młodzieżą na temat ewentualnych zagrożeń na jakie młodzi ludzie mogą być narażeni w codziennej rzeczywistości.
W rozmowie z dzielnicowym uczniowie wskazali na prawidłowe zachowania jakie powinni stosować gdy znajdą się w sytuacji trudnej. Omówione zagadnienia wspólnie z dzielnicowym dały obraz problemom z jakimi borykają się młodzi ludzie.
Sierż. szt. Grzegorz Licki podobnie jak pozostali dzielnicowi z terenu powiatu szczycieńskiego systematycznie przeprowadzająca pogadanki z uczniami uwrażliwiając ich na wszystkie nieprawidłowości.
Osoby zainteresowane kontaktem z policjantami dzielnicowymi prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Dane kontaktowe do poszczególnych funkcjonariuszy są dostępne na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie w zakładce „Dzielnicowy”.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5