Uczniowie odwiedzili szczycieńskich policjantów

2017-01-23 08:54:38 (ost. akt: 2017-01-23 09:03:47)

Autor zdjęcia: Arch. KPP w Szczytnie

W piątek, 20 stycznia Komendę Policji w Szczytnie odwiedzili uczniowie pierwszej klasy o profilu policyjnym z Zespołu Szkół nr 1 w Szczytnie. Wizyta odbyła się w ramach programu „Otwarte Jednostki Policji – Do Źródeł Wiedzy o Bezpieczeństwie”. Goście zwiedzili miejsce pracy policjantów oraz obejrzeli sprzęt jaki wykorzystywany jest do codziennej służby. W Sali odpraw szczycieńskiej jednostki spotkał się z młodzieżą p.o. Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie podinsp. Tomasz Bzymek.
Komendę Powiatową Policji w Szczytnie odwiedzili uczniowie pierwszej klasy o profilu policyjnym z Zespołu Szkół nr 1 w Szczytnie. Wizyta odbyła się w ramach realizacji programu „Otwarte Jednostki Policji – Do Źródeł Wiedzy o Bezpieczeństwie” i miała na celu przedstawienie młodym ludziom na czy polega praca policjanta oraz jaki sprzęt wykorzystywany jest przez nich w codziennej służbie. Goście zwiedzili dyżurkę, pomieszczenie dla osób zatrzymanych oraz mogli dowiedzieć się do czego przeznaczony jest Przyjazny Pokój Przesłuchań. 
W Sali odpraw szczycieńskiej jednostki z młodzieżą spotkał się p.o. Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie podinsp. Tomasz Bzymek. Pan Komendant zachęcił młodych ludzi do tego, aby realizując swoje marzenia nie rezygnowali z dbałości o bezpieczeństwo własne.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5