Przesyłajcie prace plastyczne na konkurs "Dbam o swoje bezpieczeństwo" !

2016-04-26 10:31:35 (ost. akt: 2016-04-26 10:40:56)

Autor zdjęcia: sxc.hu

Szczycieńscy policjanci przypominają o VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Dbam o swoje bezpieczeństwo”. Adresowany jest do uczniów z klas I - III szkół podstawowych. Prace należy przesyłać do 30 kwietnia.
Szczycieńscy policjanci zapraszają do uczestnictwa w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego.
Realizacja konkursu przebiega w dwóch etapach – powiatowym i wojewódzkim.
Prace plastyczne do dnia 30 kwietnia 2016 roku należy przesłać lub przekazać osobiście do Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie przy ul. Piłsudskiego 39.

Zwycięscy etapu powiatowego zostaną wyróżnieni nagrodami przez Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie oraz Starostę Szczycieńskiego. Natomiast zwycięskie prace przesłane zostaną do dalszego etapu konkursowego organizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie.

Regulamin konkursu umieszczony jest na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

Głównymi organizatorami przedsięwzięcia są: Szkoła Podstawowa nr 30 w Olsztynie oraz  Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.
Konkurs realizowany jest w ramach Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej".

Insp. Cezary Gołota Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie oraz Pan Jarosław Matłach Starosta Szczycieński powiatowe eliminacje konkursu objęli honorowym patronatem.
Osobami odpowiedzialnymi za odbiór prac są mł. asp. Ewa Szczepanek oraz st. post. Izabela Głowacka z Zespołu Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii, tel. 89-623-22-16.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5