Dzielnicowy rozmawiał o przejawach demoralizacji nieletnich

2016-05-18 10:06:08(ost. akt: 2016-05-18 10:12:53)
Sierż. szt. Piotr Soliwoda spotkał się z rodzicami przybyłymi na wywiadówkę w Gimnazjum w Świętajnie. Zagrożenia na jakie młodzi ludzie mogą być narażeni w cyberprzestrzeni, spożywanie alkoholu, zażywanie środków odurzających oraz zachowania, które mogą świadczyć o demoralizacji nieletnich to tematy, które poruszył policjant.
Sierż. szt. Piotr Soliwoda dzielnicowy gminy Świętajno został wczoraj (17 maja) zaproszony przez Dyrekcję Gimnazjum w Świętajnie na spotkanie z rodzicami w ramach cyklicznych wywiadówek. Policjant w trakcie prelekcji przedstawił zebranym rodzicom zagrożenia związane z eksperymentowaniem przez młodych ludzi z papierosami, alkoholem oraz środkami odurzającymi. Powiedział również o niebezpieczeństwach na jakie mogą być narażeni młodzi ludzie w cyberprzestrzeni. Przeciwdziałanie problematycznym zachowaniom dzieci i młodzieży jest jednym z czołowych zadań Policji. Rozmowa z opiekunami uczniów ma przypominać o tym, że bardzo często dzieci pozostawione samym sobie lub zostawienie ich bez należytego nadzoru i zainteresowania, może być źródłem zachowań demoralizujących młodych ludzi. Spotkanie zorganizowane przez szkołę cieszyło się dużym zainteresowaniem rodziców, którzy z uwagą przyjmowali informacje przekazywane przez sierż. szt. Piotra Soliwodę.


Czytaj e-wydaniePochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5