Uczniowie znają prawa dziecka

2015-11-24 17:31:52 (ost. akt: 2015-11-24 17:37:00)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

20 listopada w Szkole Podstawowej w Świętajnie odbyły się uroczyste obchody II Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka, które przygotował Samorząd Uczniowski.
Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III wykonali plakaty dotyczące praw dziecka, które zostały zaprezentowane na forum szkoły, natomiast klasy IV - VI układały własny "Kodeks praw dziecka".

Komisja po wnikliwej analizie wyłoniła zwycięzców. W kategorii klas młodszych najciekawsze prace wykonali uczniowie z klas: II b, III, Ib, a w grupie starszej wszystkie klasy zostały wyróżnione.

Odbył się również konkurs recytatorski wierszy o tematyce dziecięcej, w którym wzięli udział uczniowie klas IV-VI. Pierwsze miejsce zajęła Daria Jańczuk z kl. V, drugie - Julia Dębowska z kl. V, a trzecie - Karolina Żurynska z kl. IV. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ja #1946262 | 31.61.*.* 4 mar 2016 12:29

    Autokar z dziećmi . Autokar dowozący dzieci ze szkoły nie zabrał dzieci z Chełch ! a dzieci z dunajek zabrał kto miał bliżej do domu ? mimo wolnych miejsc dzieci musiały iść pieszo , a panie z torbami z kuchni jechały autobusem o co tu chodzi ? czy autobus jest prywatnym pojazdem kierowcy ? i robi co chce i zabiera kogo chce ? może czas zmienić kierowców zatrudnionych po rodzinie lub znajomości w naszym regionie jest ich dużo i są bardziej ogarnięci , proszę aby nasz nowy Wójt się zainteresował tym faktem albo sprawę nagłośnimy wyżej. OTO PRAWA DZIECKA !

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5