Został tylko miesiąc

2023-01-02 11:34:58(ost. akt: 2023-01-03 10:56:27)
Bal Sportu i Biznesu

Bal Sportu i Biznesu

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

PLEBISCYT\\\ Tylko do końca stycznia można głosować na najpopularniejszych sportowców województwa 2022 roku. Więcej informacji na gazetaolsztynska.pl.
Wszystkie listy kandydatów - w 62. Plebiscycie oraz w kategoriach sms-owych - są otwarte, więc swoje propozycje nasi czytelnicy mogą przysyłać na adres sport@gazetaolsztynska.pl. W plebiscycie głosujemy za pomocą kuponów i sms-ów, a w pozostałych kategoriach głosowanie jest tylko sms-owe.
Sms-y (2,46 zł brutto) wysyłamy na numer 7248, w treść wpisując jedynie odpowiedni kod (są zaznaczone na czerwono). Poniżej przypominamy kandydatów w dwóch kategoriach (pozostałe są na gazetaolsztynska.pl).

NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC POWIATU OLSZTYŃSKIEGO
* Lena Bartlewska (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.1
* Norbert Buchholz (piłka nożna, Pisa Barczewo) go.spo.2
* Wojciech Bućko (kolarstwo torowe, LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec) go.spo.3
* Barbara Budek (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.4
* Magdalena Budek (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.5
* Bartosz Dobroński (piłka nożna, Tęcza Biskupiec) go.spo.6
* Mikołaj Dziadura (kolarstwo torowe, LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec) go.spo.7
* Dariusz Gołębiowski (piłka nożna, Tęcza Biskupiec) go.spo.8
* Dominik Gośliński (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.9
* Szymon Haponik (kolarstwo torowe, SK Stawiguda) go.spo.10
* Kinga Jackowska (lekka atletyka, Asy Dywity) go.spo.11
* Andżelika Jeroszewska (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.12
* Mikołaj Kania (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.13
* Anna Kawa (szachy, LZS CKTiS Biskupiec) go.spo.14
* Aleksander Kopacki (szachy, LZS CKTiS Biskupiec) go.spo.15
* Dawid Kostyra (lekka atletyka, Jelonki Dobre Miasto) go.spo.16
* Bartosz Kowalewski (tenis, Biskupiec) go.spo.17
* Dominika Kożuszek (lekka atletyka, Jelonki Dobre Miasto) go.spo.18
* Michał Królicki (kolarstwo torowe, LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec) go.spo.19
* Patrycja Maleszka (lekka atletyka, Asy Dywity) go.spo.20
* Hanna Nowakowska (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.21
* Wojciech Nowakowski (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.22
* Michał Przybylski (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.23
* Hubert Radzki (piłka nożna, DKS Dobre Miasto) go.spo.24
* Michał Romańczuk (piłka nożna, Orzeł Czerwonka) go.spo.25
* Kinga Rybkiewicz (kolarstwo torowe, LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec) go.spo.26
* Szymon Stokłos (kolarstwo torowe, SK Stawiguda) go.spo.27
* Sandra Stupakowska (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.28
* Iwo Urbanowicz (lekka atletyka, Asy Dywity) go.spo.29
* Maja Woytitzki (szachy, LZS CKTiS Biskupiec) go.spo.30
* Sophie Woytitzki (szachy, LZS CKTiS Biskupiec) go.spo.31
* Maja Wojnicz (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.32
* Bartosz Zabłotny (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.33
* Wiktoria Żelichowska (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.34

SPORTOWE WYDARZENIE ROKU
* I olsztyński Memoriał Jerzego Rudzińskiego w piłce ręcznej go.swr.1
* VII ogólnopolski turniej teamów imienia Krzysztofa Bądera w brydżu sportowym go.swr.2
* VIII Mini Piknik Olimpijski w Działdowie go.swr.3
* IX Puchar Grunwaldu w baseballu w Działdowie go.swr.4
* XI kolarski memoriał Jerzego Kowalskiego w Rzecku go.swr.5
* XII Iławski Półmaraton La Rive im. Antoniego Gierszewskiego go.swr.6
* XII Olsztyński Turniej Sędziów Piłki Nożnej w Olsztynie go.swr.7
* XX turniej szachowy w Olsztynie o puchar dyrektor SP 30 go.swr.8
* 25. Rajd Warmiński Toyota 2022, Memoriał Anny Wasilewskiej go.swr.33
* Amatorski turniej tenisowy Kotewicz Cup w Iławie go.swr.9
* Bieg Kogucia Dycha,w Kurzętniku go.swr.10
* Cykl biegowy City Trail z Nationale-Nederlanden w Olsztynie go.swr.11
* Gala MMA FightExclusiveNight w Ostródzie go.swr.12
* Gala sportów walki Duet 25 Fight Night/Battle Of Barcja 2 w Bezledach go.swr.13
* Grand Prix Warmii i Mazur w szachach szybkich o puchar burmistrza Orzysza go.swr.14
* Ice Cup Poland - Puchar Polski w pływaniu zimowym w Ełku go.swr.15
* Maraton Wydminy go.swr.16
* Mecz piłkarski w Nidzicy Parlamentarzyści kontra Samorządowcy na rzecz wsparcia walczącej Ukrainy go.swr.17
* Międzynarodowy turniej zapaśniczy o Puchar Warmii i Mazur w Olsztynie go.swr.18
* Międzynarodowy wyścig kolarski Napiwoda 2022 go.swr.19
* Międzynarodowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody w Biskupcu go.swr.20
* Mistrzostwo Polski U-17 w futsalu kobiet wywalczone przez Stomil Olsztyn go.swr.21
* Olsztyn Cisowianka Mazovia MTB Marathon go.swr.22
* Piłkarski memoriał Andrzeja Biedrzyckiego w Olsztynie go.swr.23
* Rajd Polski w Mikołajkach, eliminacja mistrzostw Europy go.swr.24
* Regaty żeglarskie „O Błękitną Wstęgę Jezioraka” go.swr.25
* Siatkarskie mistrzostwa Polski juniorek młodszych w Kętrzynie go.swr.26
* Siatkarskie mistrzostwa Polski juniorów w Bartoszycach go.swr.27
* Susz Triathlon 2022 go.swr.28
* Triathlonowe mistrzostwa Europy w Olsztynie go.swr.29
* Turniej plażowej piłki ręcznej PGNiG Summer Superliga w Starych Jabłonkach go.swr.30
* Turniej siatkówki plażowej Orlen Beach Volley Tour 2022 w Starych Jabłonkach go.swr.31
* Wojewódzki finał rugby tag w Olsztynie go.swr.32

Fot. Zbigniew Woźniak