Kłobuk i Barkas punktów nie tracą

2021-09-28 09:20:30 (ost. akt: 2021-09-29 09:35:38)
Piłkarze Warmiaka Łukta wygrali mecz w Markusach i są na czwartym miejscu w tabeli grupy 2

Piłkarze Warmiaka Łukta wygrali mecz w Markusach i są na czwartym miejscu w tabeli grupy 2

Autor zdjęcia: Radek Skudlarz/Groundhopping Warmia i Mazury

PIŁKA NOŻNA\\\ W klasie A od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą dwaj spadkowicze z okręgówki, którzy jako jedyne drużyny na tym szczeblu nie stracili jeszcze nawet punktu.
Mowa o Kłobuku Mikołajki, który ma na koncie siedem zwycięstw (bramki 23:8), oraz o Barkasie Tolkmicko, który wygrał wszystkie osiem meczów o punkty (34:5). W weekend ekipa z Mikołajek pokonała na wyjeździe Mazura Wydminy 4:2 (Marcin Zapert 45+1, 70, 84, Kacper Serowik 69 - Daniel Turżonek 58, Mariusz Krygiel 78), natomiast Barkas pokonał u siebie Wałszę Pieniężno 4:0 (Patryk Rafalski 34, Piotr Wiernicki 62, Jacek Rosenau 82, Michał Zawada 90).

* Klasa A. Grupa 1 (7. kolejka): Granica Bezledy - Start Kruklanki 4:1, Reduta Bisztynek - Mazur Pisz 2:6, Jurand Barciany- Cresovia Górowo Iławeckie 2:1, Mazur Wydminy - Kłobuk Mikołajki 2:4, MKS Ruciane-Nida - Fala Warpuny 1:0; pauzowało Tempo Ramsowo Wipsowo.

* Grupa 2 (8. kol.): Barkas Tolkmicko - Wałsza Pieniężno 4:0, Pama Powodowo - Pomowiec Gronowo Elbląskie 3:0, Agat Jegłownik - LKS Tyrowo 2:0, Syrena Spomlek Młynary - Piast Wilczęta 1:1, Kormoran Bynowo - Zatoka II Braniewo 0:0, Polonia Markusy - Warmiak Łukta 2:3, Zagłada Lisów - Jastrząb Ględy 2:6.

* Grupa 3 (8. kol.): Burza SRWSiO Słupy - SKS Szczytno 0:4, KS Łęgajny - LKS Różnowo 1:5, Błękitni Stary Olsztyn - Wałpusza 07 Jesionowiec 8:2, GKS Stawiguda - GKS Szczytno 4:2, Fortuna Gągławki - GLKS Jonkowo 2:3, FC Dajtki Olsztyn - GKS Gietrzwałd-Unieszewo 2:6, Leśnik Nowe Ramuki - KS 2010 Wrzesina 1:4.
Zaległy mecz 1. kol.: Fortuna - Dajtki 8:2.

* Grupa 4 (8. kol.): KS Gmina Kozłowo - Jordan Kazanice 1:1, Orzeł Ulnowo - Zamek Kurzętnik 1:1, Iskra Narzym - Osa Ząbrowo 4:0, KS Mroczno - Orzeł Janowiec Kościelny 0:1, LZS OHI Frednowy - Iskra Smykówko 3:2, Avista Łążyn - MKS Działdowo 1:6, Constract Lubawa - Wel Lidzbark Welski 3:0.

GRUPA 1
1. Kłobuk 21 23:8
2. Mazur P.* 15 22:12
3. Cresovia 13 26:9
4. Reduta* 10 16:10
5. Fala 10 12:15
6. Ruciane-N.* 9 9:15
7. Jurand* 7 9:13
8. Tempo* 7 13:13
9. Granica* 7 12:14
10. Mazur W. 3 9:30
11. Start* 0 6:18
* mecz mniej

GRUPA 2
1. Barkas 24 34:5
2. Agat 16 23:12
3. Zatoka II 16 14:12
4. Warmiak 16 19:21
5. Pama 13 19:13
6. Wałsza 13 22:21
7. Jastrząb 13 24:16
8. Pomowiec 11 17:17
9. Syrena 10 17:20
8. Kormoran 10 13:19
11. Piast 9 18:21
12. Tyrowo 7 12:20
13. Zagłada 3 9:26
14. Polonia 0 9:27

GRUPA 3
1. Błękitni 22 39:16
2. Wrzesina 20 39:6
3. SKS Szcz. 18 22:6
4. Stawiguda 18 21:10
5. Jonkowo 16 33:16
6. Fortuna 15 25:14
7. Różnowo 14 21:13
8. GKS Szcz. 8 17:23
9. Burza 7 14:23
10. Łęgajny 6 10:27
11. Gietrzwałd 5 14:25
12. Wałpusza 4 9:34
13. Leśnik 2 6:22
14. Dajtki 2 10:45

GRUPA 4
1. Orzeł J. 21 31:12
2. Iskra N. 19 24:6
3. Działdowo 17 19:10
4. Jordan 16 23:18
5. Constract 15 29:8
6. Zamek 13 15:12
7. Wel 12 14:11
8. Osa 12 13:22
9. Kozłowo 11 17:18
10. Frednowy 10 13:20
11. Mroczno 8 26:19
12. Orzeł U. 3 10:27
13. Avista 1 12:44
14. Iskra S. 0 8:27