Osiem goli wicelidera

2021-04-06 14:55:05 (ost. akt: 2021-04-06 14:57:23)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

KLASA OKRĘGOWA\\\ W 19. kolejce w grupie 1 wrażenie robią rozmiary zwycięstwa Rominty w Pieckach, bo wicelider z Gołdapi aż osiem razy „dmuchnął” w miejscowy Żagiel.
Mimo wysokiego zwycięstwa Rominta nadal ma 7-punktową stratę do Dobrego Miasta, które w pierwszej połowie miało problemy z Jezioranami (1:1), ale po przerwie sprawę w swoje nogi wziął Mateusz Różowicz, więc mecz ostatecznie zakończył się planowym zwycięstwem lidera.

* Śniardwy Orzysz - Vęgoria Węgorzewo 0:0

Żagiel Piecki - Rominta Gołdap 0:8 (0:3)
0:1 - Kułak (10), 0:2, 0:3 - Dyniszuk (20, 31), 0:4 - Słowicki (55), 0:5 - Litwiński (67), 0:6 - Saładonis (69), 0:7 - Słowicki (73), 0:8 - Kłak (90)

* Wilczek Wilkowo - Orlęta Reszel 1:0 (1:0)

1:0 - Mariusz Grabowski (45+1)

* Victoria Bartoszyce - Cresovia Górowo Iławeckie 3:1 (2:1)
0:1 - Staszewski (10), 1:1 - Kozera (33), 2:1 - Jodko (40), 3:1 - Pęcak (65)

* MKS Jeziorany - DKS Dobre Miasto 2:4 (1:1)
0:1 - Tomasz (5), 1:1 - Lewandowski (17), 1:2, 1:3, 1:4 - Różowicz (55, 61, 64), 2:4 - Błaszczyk (84)

* Kłobuk Mikołajki - SKS Szczytno 1:1 (0:1)
0:1 - Król (18), 1:1 - Maciorowski (78)

* Czarni Olecko - Jurand Barciany 5:1 (3:1)
1:0, 2:0 - Kuźba (13, 22), 3:0 - Kozłowski (33), 3:1 - Zajdel (40), 4:1, 5:1 - Kościuch (79, 87)

* Łyna Sępopol - Omulew Wielbark (odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego)

GRUPA 1
1. DKS 51 83:15
2. Rominta 44 67:24
3. Orlęta 42 49:18
4. Śniardwy 36 48:25
5. Wilczek* 32 40:36
6. Omulew** 26 31:27
7. Czarni* 24 30:31
8. Jeziorany 23 33:49
9. Victoria 22 20:39
10. Vęgoria* 21 38:34
11. Żagiel 20 22:44
12. Łyna* 19 35:46
13. Szczytno* 19 22:37
14. Jurand* 16 25:62
15. Kłobuk 16 26:52
16. Cresovia 13 17:47
* mecz zaległy ** 2 mecze zaległe

Lider grupy 2 z Iłowa nie miał problemu z odniesieniem wyjazdowego zwycięstwa z Orłem Janowiec Kościelny, natomiast w meczu Radomniak — GKS Stawiguda gospodarze od 18. min grali w osłabieniu, bo czerwoną kartką za faul ukarany został bramkarz Łukasz Komorowski, a mimo to ekipa z Radomna wygrała 5:2.

* Drwęca Nowe Miasto Lub. — Grunwald Gierzwałd 2:1 (2:0)
1:0 - Radomski (2), 2:0 - Drzewiński (36), 2:1 - Komorowski (68)

* Ewingi Zalewo — Barkas Tolkmicko 4:1 (0:1)
0:1 - Konieczki (5), 1:1 - Szymanowski (42), 2:1 - Gradys (63), 3:1 - Szymanowski (70), 4:1 - Gradys (78)

* Fortuna Gągławki — LKS Różnowo 5:0 (4:0)
1:0 - Alancewicz (13), 2:0 - Berezowski (25), 3:0 - Kinicki (41), 4:0 - Oleśkiewicz (44), 5:0 - Alancewicz (50)

* Polonia Pasłęk — Start Nidzica 0:0

* Radomniak Radomno — GKS Stawiguda 5:2 (2:1)
0:1 - Kalkowski (19), 1:1 - D. Górzyński (27), 2:1 - Lewicki (37), 3:1, 4:1 - P. Górzyński (54, 58), 5:1 - Ziółkowski (75), 5:2 - Jagielski (73)

* Unia Susz — Kormoran Zwierzewo 3:0 (1:0)

1:0 - Przytuła (17), 2:0 - Wiśniewski (62), 3:0 - Luliński (69)

* Orzeł Janowiec Kościelny — Polonia Iłowo 0:4 (0:1)

0:1 - Kruszyński (26), 0:2 - Rogowski (55), 0:3 - Kruszyński (57), 0:4 - Ciesielski (79)

* Płomień Turznica — Tęcza Miłomłyn 4:0 (1:0)

1:0, 2:0 - B. Sadowski (43, 60), 3:0 - A. Sadowski (67), 4:0 - Świgoń (70)

GRUPA 2
1. Polonia Ił. 47 50:17
2. Unia 40 77:26
3. Drwęca 39 43:19
4. Polonia P.* 35 53:20
5. Start 35 44:23
6. Ewingi 34 45:24
7. Tęcza 34 44:33
8. Płomień 29 48:31
9. Radomniak 29 43:38
10. Grunwald 26 42:48
11. Kormoran 25 35:42
12. Barkas 23 32:33
13. Orzeł 20 32:50
14. Fortuna 7 23:80
15. Różnowo* 7 17:73
16. Stawiguda 1 13:84
* mecz zaległy


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

Unia Europejska

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.