60. PLEBISCYT - LISTA KANDYDATÓW

2020-12-27 14:00:00 (ost. akt: 2021-03-16 14:19:58)

Autor zdjęcia: Grupa WM

Dziennikarze sportowi "Gazety Olsztyńskiej", "Dziennika Elbląskiego" oraz naszych lokalnych tygodników wspólnie opracowali listę kandydatów, których zakwalifikowaliśmy do 60. Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa. Jak już informowaliśmy, lista jest otwarta, dlatego teraz czekamy na propozycje zgłaszane przez czytelników, które należy przysyłać wraz z uzasadnieniem na sport@gazetaolsztynska.pl.
Tradycyjnie „złotą” dziesiątkę najpopularniejszych sportowców wybierzemy za pomocą kuponów i sms-ów. W obu przypadkach głosujemy do 31 marca. Przypominamy, że na kuponie koniecznie należy wpisać dziesięć nazwisk z oficjalnej listy kandydatów. Kupony z mniejszą liczbą nazwisk lub z kandydatami spoza listy nie będą uwzględniane podczas liczenia.
Mniej zachodu wymaga głosowanie sms-owe, bo w treść wiadomości wpisujemy jedynie kod przydzielony wybranej przez nas kandydaturze (na końcu opisu sukcesów sportowców kody są zaznaczone na czerwono). Reasumując, jeśli chcesz zagłosować na przykład na elbląską judoczkę Nadę Alwagedi, wtedy na numer 7248 wysyłasz sms-a o treści go.sp.1.
Wyniki głosowania sms-owego i kuponowego będą zsumowane na zasadzie 1 sms=10 punktów (tyle samo dostaje sportowiec wpisany na pierwszym miejscu kuponu). Koszt wysłania jednego sms-a wynosi 2,46 zł brutto.

* Nada Alwagedi (judo, Truso Elbląg) – brązowa medalistka MP U-21 w kategorii 44 kg. go.sp.1

* Robbert Andringa (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) – filar gry defensywnej Indykpolu AZS i jeden z czołowych przyjmujących PlusLigi. Reprezentant Niderlandów. go.sp.2

* Tomasz Barniak (kajakarstwo, Olsztyński Klub Sportów Wodnych) – czterokrotny medalista mistrzostw Polski, w tym srebrny na C-2 1000 m oraz złoty w C-2 200 m mixt. go.sp.3

* Agata Barwińska (żeglarstwo, MOS SSW Iława) – brązowa medalistka mistrzostw Europy, 5. miejsce w otwartych mistrzostwach Australii oraz 1. miejsce w zawodach Pucharu Europy w Dziwnowie (wszystko w klasie Laser Radial). go.sp.4

* Wiktor Biedrzycki (piłka nożna, Stomil Olsztyn) – podstawowy obrońca olsztyńskiego pierwszoligowca, mocny punkt zespołu. go.sp.5

* Jakub Borkowski (lekka atletyka, Gwardia Szczytno) – podwójny brązowy medalista mistrzostw Polski juniorów w pchnięciu kulą: halowych w Toruniu (18,16) oraz na otwartym stadionie w Radomiu. W tej drugiej imprezie zdobył też brąz w rzucie dyskiem. go.sp.6

* Nikodem Bujalski (boks, Tygrys Elbląg) – brązowy medalista MP juniorów w wadze 60 kg. go.sp.7

* Konrad Bukowiecki (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) – halowy wicemistrz Polski w pchnięciu kulą z Torunia oraz brązowy medalista mistrzostw kraju na otwartym stadionie z Włocławka. Zwycięzca halowego mityngu Orlen Cup w Łodzi (21,54), drugi w World Athletics Indoor Tour w Madrycie (21,73). go.sp.8

* Justyna Burska (pływanie, AZS UWM Olsztyn) – wicemistrzyni Polski w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych (na 10 000 m). go.sp.9

* Mamed Chalidow (MMA, Arrachion MMA Olsztyn) – w kapitalnym stylu odzyskał pas mistrzowski KSW w wadze średniej: podczas gali KSW 55 w Łodzi już w 36. sekundzie walki znokautował fenomenalnym kopnięciem z wyskoku Brytyjczyka Scotta Askhama. go.sp.10

* Magdalena Chyła/Oliwia Jekiel (żeglarstwo, Nauticus Yacht Club Olsztyn) – mistrzynie Polski w nieolimpijskiej klasie 29er z Górek Zachodnich. go.sp.11

* Piotr Cichocki (żeglarstwo, AKS OSW Olsztyn) – złoty medalista mistrzostw Europy EUROSAF żeglarzy z niepełnosprawnościami w klasie Hansa 303 z hiszpańskiego Javea, gdzie w walce o medale wygrał 10 z... 11 wyścigów (raz był drugi)! go.sp.12

* Łukasz Cudnoch (taekwondo olimpijskie, AZS UWM Olsztyn) – mistrz Polski juniorów i seniorów, piąte miejsce podczas Pucharu Świata German Open. go.sp.13

* Lidia Czarnecka (szachy, Skoczek Elbląg) – czwarta w szachach szybkich i piąta w szachach błyskawicznych podczas MP we Wrocławiu do lat 16. go.sp.14

* Krzysztof Dowgierd (szermierka, Hajduczek Olsztyn) – wicemistrz Polski młodzików w szabli, brązowy medalista w turnieju drużynowym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. go.sp.15

* Adrian Durma (kickboxing, Silvant Kajak Elbląg) – trzykrotny mistrz Polski w wadze do 79 kg w formułach: kick-light, point-fighting, light-contact, mistrz Polski Służb Mundurowych oraz zdobywca Pucharu Europy w light-contact (Chorwacja) i w kick-light (Słowacja). go.sp.16

* Olga Górnaś-Grudzień (żeglarstwo, AKS OSW Olsztyn) – mistrzyni Europy EUROSAF żeglarzy z niepełnosprawnościami w klasie Hansa 303 z hiszpańskiego Javea. go.sp.17

* Wiktor Grzegorczyk (pływanie, MOS Ełk) – mistrz Polski w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych (na 7500 m). go.sp.18

* Marek Grzyb (lekka atletyka, Warmińsko-Mazurski Klub Lekkiej Atletyki Masters) - złoty (tyczka) i srebrny (skok w dal) medalista halowych MP weteranów, czterokrotny mistrz kraju na otwartym stadionie (skok w dal, skok wzwyż, oszczep, 100 m ppł), złoty medalista mistrzostw Polski w pięcioboju klasycznym. go.sp.83

* Anna Harkowska (parakolarstwo, Olsztyński Klub Sportowy Warmia i Mazury) – podwójna złota medalistka mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym osób niepełnosprawnych - w jeździe indywidualnej na czas oraz w wyścigu ze startu wspólnego. go.sp.19

* Anna Hucało (gimnastyka sportowa, UKS SMS Olsztyn) – mistrzyni Polski juniorek w ćwiczeniach na równoważni oraz czwarta zawodniczka juniorskich MP w Krakowie w wieloboju, skoku i na poręczach. go.sp.20

* Jerzy Jabłoński (lekka atletyka, Warmińsko-Mazurski Klub Lekkiej Atletyki Masters) - złoty medalista halowych MP weteranów w rzucie ciężarkiem 7,26 kg; pięciokrotny mistrz kraju w rzutach nietypowych, złoty medalista MP w pięcioboju rzutowym i trójboju ciężarkowym; rekordzista świata weteranów w rzucie młotem, złoty (młot) i srebrny (kula, dysk) medalista MP weteranów. go.sp.82

* Karol Jabłoński (bojery, OKŻ Olsztyn) – wicemistrz świata w klasie DN ze Szwecji. go.sp.21

* Sławomir Jabłoński (lekka atletyka, Warmińsko-Mazurski Klub Lekkiej Atletyki Masters) – podczas Mistrzostw Polski W Rzutach Nietypowych zdobył dwa srebra (młot szkocki i slingball) oraz dwa brązy (rzuty ciężarkiem 7,26 kg i 25,4 kg). go.sp.79

* Joanna Jędrzejczyk (MMA, American Top Team) – podczas gali UFC 248 w Las Vegas stoczyła niesamowity pojedynek o pas w wadze słomkowej z broniącą tytułu Chinką Weili Zhang, niejednogłośnie przegrywając na punkty. Eksperci orzekli, że była to jedna z najlepszych walk w historii kobiecego MMA. go.sp.22

* Kacper Jurczak (pływnie w płetwach, Amfiprion Olecko) - podczas mistrzostw Polski Open Water indywidualnie był drugi, a w sztafecie wywalczył złoty medal. Poza tym w mistrzostwach Polski wygrał na 400 Bi-Fins (płetwy tradycyjne) oraz był drugi na 200 i 50 Bi-Fins - do tych sukcesów dołożył jeszcze srebrny medal w sztafecie 4x50 B-iFins. go.sp.87

* Mateusz Kamiński (kajakarstwo, Olsztyński Klub Sportów Wodnych) – pięciokrotny medalista mistrzostw Polski, w tym dwa srebra na dystansach olimpijskich C-1 1000 m oraz C-2 1000 m. go.sp.23

* Szymon Kapała (pływanie, Kormoran Olsztyn) – mistrz Polski w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych (7500 m). go.sp.24

* Piotr Kołakowski (kickboxing, Zamek Expom Kurzętnik) – srebrny medalista mistrzostw Polski (light contact) oraz dwukrotny brązowy medalista MP (full contact i kick light), dwukrotny mistrz kraju służb mundurowych, dwa drugie miejsca podczas Slovak Open. go.sp.25

* Mieczysław Kontrymowicz (kręgle, OKS Warmia i Mazury) – złoty medalista indywidualnych mistrzostw Polski niewidomych i słabowidzących w kręglach klasycznych i bowlingu, a także wicemistrz kraju w kręglach klasycznych w drużynie. go.sp.26

* Mateusz Kopyciński (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn) – doświadczony kapitan pierwszoligowego zespołu, bez popularnego „Kopyta” trudno dzisiaj wyobrazić sobie Warmię. go.sp.27

* Rafał Kot (biegi, Muay Runing Team) – zwycięzca wielu biegów długodystansowych w Polsce (m.in. Ultramaraton Magurski), nowy rekordzista 500-kilometrowej górskiej trasy Głównego Szlaku Beskidzkiego. go.sp.28

* Iga Kowalczyk (gimnastyka sportowa, UKS SMS Olsztyn) – brązowa medalistka indywidualnych mistrzostw Polski w klasie mistrzowskiej (seniorki) w ćwiczeniach na równoważni, a razem z klubowymi koleżankami - wicemistrzyni kraju w drużynie. go.sp.29

* Maciej Kowalewicz (strzelectwo, Gwardia Olsztyn) – najlepszy polski zawodnik młodego pokolenia, reprezentant kraju, brązowy medalista mistrzostw Polski seniorów w konkurencji karabin pneumatyczny 60, a ponadto m.in. potrójny złoty medalista młodzieżowych MP oraz akademickich MP. Mistrz kraju w strzelaniach karabinowych na 300 m w konkurencji karabin 3x20 standard. go.sp.30

* Aniela Kozłowska (szermierka, Hajduczek Olsztyn) – 2. i 3. miejsce w Pucharze Polski juniorów młodszych, 6. miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, czwarta kadetka w kraju w związkowym ranking, ósma zawodniczka mistrzostw Polski juniorów. go.sp.31

* Tomasz Kraczkowski (pływanie, Swimland Olsztyn) - mistrz Polski juniorów na 50 m stylem klasycznym, rekordzista Polski 16-latków na 50 m stylem klasycznym. go.sp.84

* Izabella Krajewska (taekwondo olimpijskie, AZS UWM Olsztyn) – mistrzyni Polski juniorów i seniorów, zwyciężczyni Pucharu Świata German Open. go.sp.32

* Oskar Kusak (szermierka, Hajduczek Olsztyn) – trzeci zawodnik Pucharu Polski juniorów młodszych, podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zajął trzecie (w turnieju drużynowym) i ósme (indywidualnie) miejsce. go.sp.33

* Wojciech Kuształa (motocross, Moto Klub Lidzbark Warmiński) – złoty medalista Mistrzostw Strefy Polski Północnej oraz mistrz okręgu i srebrny medalista Pucharu Polski w klasie MX B. go.sp.34

* Michał Kuźniak (kickboxing, Kickboxing Bartoszyce) – brązowy medalista mistrzostw Polski w K1, wygrana walka podczas gali First Step Championship w Lęborku. go.sp.35

* Kacper Lewalski (lekka atletyka, Truso Elbląg) – brązowy medalista MP juniorów na 400 m, halowy rekordzista Polski na 600 m. go.sp.36

* Kinga Lorek (triathlon, Triathlon Elbląg) – brązowa medalistka mistrzostw Polski na dystansie sprinterskim (750 m pływania, 20 km jazdy na rowerze, 5 km biegu). go.sp.37

* Tomasz Lewandowski (piłka nożna, Olimpia Elbląg) – kapitan zespołu, jeden z najlepszych stoperów w II lidze. go.sp.38

* Aleksandra Lisowska (lekka atletyka, AZS UWM) – mistrzyni Polski w biegu ulicznym na 10 km z Poznania, brązowa medalistka MP w biegu na 10 000 m z Karpacza, czwarta na 5000 m podczas mistrzostw Polski we Włocławku. Reprezentantka Polski na mistrzostwa świata w półmaratonie. go.sp.39

* Marcin Malewski (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn) – jeden z najbardziej doświadczonych olsztyńskich szczypiornistów, mocny punkt pierwszoligowego zespołu. go.sp.40

* Maria Malgrem (lekka atletyka, Warmińsko-Mazurski Klub Lekkiej Atletyki Masters) – dwukrotna brązowa medalistka halowych mistrzostw Polski w pchnięciu kulą i rzucie ciężarkiem, wicemistrzyni Polski w pięcioboju rzutowym, czterokrotna złota (dysk antyczny, młot szkocki, cegła, ciężarek) oraz dwukrotna srebrna (granat, slingball) medalistka Mistrzostw Polski w Rzutach Nietypowych. go.sp.80

* Piotr Malinowski (żeglarstwo, MOS SSW Iława) – mistrz Polski młodzieżowców oraz wicemistrz kraju seniorów w klasie Laser Standard. go.sp.41

* Joanna Markiewicz (koszykówka, KKS Olsztyn) – podstawowa zawodniczka olsztyńskiego pierwszoligowca, w sezonie 2019/20 w rankingu najskuteczniejszych koszykarek zajęła 3. miejsce. go.sp.42

* Witold Misztela (parakolarstwo, IKS Smok Orneta) – wicemistrz kraju w kolarstwie szosowym osób niepełnosprawnych w jeździe na czas oraz brązowy medalista w wyścigu ze startu wspólnego. go.sp.43

* Klaudia Nazarowicz (lekka atletyka, Sokół Węgorzewo) – brązowa medalistka halowych młodzieżowych mistrzostw Polski (do lat 23) w trójskoku. go.sp.44

* Antonina Ołowiak/Zuzanna Mróz (żeglarstwo, Nauticus YC Olsztyn) – wicemistrzynie Polski w nieolimpijskiej klasie 29er z Górek Zachodnich oraz srebrne medalistki MP w sprincie w klasie 29er z Gdyni. go.sp.45

* Katarzyna Orzechowska (strzelectwo, OKS Warmia i Mazury) — złota medalistka mistrzostw Polski niewidomych i słabowidzących w strzelectwie pneumatycznym w drużynie oraz wicemistrzyni kraju w postawie stojąc w mikście (z Piotrem Misiem). go.sp.46

* Artur Paź (futbol amerykański, Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers) — rozgrywający i lider drużyny, która dotarła do półfinału play-off Ligi Futbolu Amerykańskiego zespołów dziewięcioosobowych (LFA9), ostatecznie kończąc rozgrywki na trzecim miejscu. go.sp.47

* Jakub Pączkowski (trójbój siłowy, Mendelejew Team Iława) – mistrz Polski federacji GPC w trójboju siłowym i martwym ciągu (kat. Junior U-23 wszechwag i Junior U-23 -90 kg), mistrz Polski federacji XPC (kat. Junior U-23 -90 kg). go.sp.48

* Szymon Piątkowski (taekwondo olimpijskie, AZS UWM Olsztyn) – mistrz Polski juniorów i seniorów, drugie miejsce podczas Pucharu Świata German Open. go.sp.49

* Karolina Piechowicz (pływanie, Swimland Olsztyn) - trzykrotna brązowa medalistka mistrzostw Polski 15-latków (na 50, 100 i 200 m stylem klasycznym), poza tym na swoim koncie ma kilka rekordów okręgu warmińsko-mazurskiego. go.sp.86

* Olaf Pieczkowski (tenis, RP Sport Olsztyn) – zwycięzca juniorskich turniejów ITF w Overath (w singlu) i w Stambule (debel). go.sp.50

* Krystyna Pieczulis (lekka atletyka, Warmińsko-Mazurski Klub Lekkiej Atletyki Masters) - halowa mistrzyni Polski weteranów (3000 m i sztafeta 4x200 m), złota medalistka MP weteranów w biegach na 1500 i 5000 m. go.sp.85

* Krzysztof Pielowski (AZS UWM Olsztyn) – mistrz Polski w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych (10 000 m), zwycięzca XXVIII Oleckiego Maratonu Pływackiego. go.sp.51

* Paula Plichta (gimnastyka sportowa, UKS SMS Olsztyn) – brązowa medalistka indywidualnych mistrzostw Polski w klasie mistrzowskiej (seniorki) w ćwiczeniach wolnych, a razem z klubowymi koleżankami - także wicemistrzyni kraju w drużynie. go.sp.52

* Mateusz Poręba (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) – w sezonie 2019/20 utalentowany środkowy przebojem wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie Indykpolu AZS, kończąc przerwane przez pandemię rozgrywki wśród wyróżniających się środkowych ligi. go.sp.53

* Monika Pudlis (parakolarstwo, IKS Smok Orneta) – mistrzyni Polski w kolarstwie szosowym osób niepełnosprawnych w jeździe indywidualnej na czas oraz wicemistrzyni w wyścigu ze startu wspólnego. go.sp.54

* Julia Rogalska (żeglarstwo, Giżycka Grupa Regatowa) – złota medalistka mistrzostw Polski w sprincie w klasie Laser Radial, wicemistrzyni kraju w kategoriach młodzieżowej (do lat 21) i juniorek (do lat 19), zwyciężczyni finałowych regat Pucharu Polski w Laser Radial. go.sp.55

* Przemysław Rojek (kajakarstwo, Silvant Kajak Elbląg) – mistrz Polski juniorów w K-1 na 500, 1000 i 5000 m, mistrz kraju w maratonie kajakowym na dystansie 22,4 km. go.sp.56

* Helena Romanowska (lekka atletyka, Warmińsko-Mazurski Klub Lekkiej Atletyki Masters) – złota (kula) i srebrna (ciężarek) medalistka Halowych Mistrzostw Polski, mistrzyni kraju w pięcioboju rzutowym, podczas Mistrzostw Polski w Rzutach Nietypowych wywalczyła pięć złotych medali (dysk antyczny, granat, cegła, ciężarek, slingball). go.sp.81

* Krystian Rzepka (kickboxing, Zamek Expom Kurzętnik) – mistrz Polski (light contact) oraz podwójny wicemistrz Polski (full contact i kick light). go.sp.57

* Maciej Sarnacki (judo, Gwardia Olsztyn) – najwyżej notowany Polak w olimpijskim rankingu (27. w kat. +100 kg), co na razie daje mu prawo występu w igrzyskach w Tokio. Siódme miejsce w wysoko punktowanym turnieju Grand Slam w Duesseldorfie, uczestnik ME w Pradze. go.sp.58

* Krzysztof Sartanowicz (motocross, Moto Klub Lidzbark Warmiński) – złoty medalista Mistrzostw Strefy Polski Północnej oraz mistrz okręgu w klasie MX2C. go.sp.59

* Piotr Skiba (piłka nożna, Stomil Olsztyn) – doświadczony bramkarz olsztyńskiego pierwszoligowca. go.sp.60

* Pedro Silva (futsal, Constract Lubawa) – Brazylijczyk poprowadził zespół z Lubawy do Pucharu Polski oraz wicemistrzostwa. I to wszystko w debiutanckim sezonie w Ekstraklasie! go.sp.61

* Roksana Słupek (triathlon, UKS TRS Susz) – mistrzyni Polski na dystansie olimpijskim, wicemistrzyni Polski na dystansie sprinterskim, 6. zawodniczka Pucharu Europy w Olsztynie. go.sp.62

* Zbigniew Staniszewski (automobilizm, Automobilklub Warmiński) – wszystkie siły poświęcił rallycrossowi i efekty przerosły oczekiwania kibiców: nie tylko został mistrzem Polski w rallycrossie w prestiżowej klasie SuperCars, ale i wygrał mistrzostwa Europy strefy centralnej. go.sp.63

* Marek Stańczyk (żeglarstwo, Giżycka Grupa Regatowa) – sternik załogi Giżyckiej Grupy Regatowej, która zajęła drugie miejsce w Ekstraklasie Polskiej Ligi Żeglarskiej, zdobywając wicemistrzostwo Polski. go.sp.64

* Tomasz Stopierzyński (brydż, OKS Warmia i Mazury) - dwukrotny złoty medalista mistrzostwa Polski niewidomych i słabowidzących. go.sp.65

* Marta Stramek (lekka atletyka, OKS Warmia i Mazury) – mistrzyni Polski niewidomych i słabowidzących w biegu na 10 km. go.sp.66

* Sławomir Turonek (parakolarstwo, Olsztyński Klub Sportowy Warmia i Mazury) – mistrz Polski w kolarstwie szosowym niepełnosprawnych w jeździe indywidualnej na czas oraz wicemistrz w wyścigu ze startu wspólnego. go.sp.67

* Jiri Vrablik (tenis stołowy, Dekorglass Działdowo) – grający trener czołowego zespołu Superligi, który w tym sezonie celuje w mistrzostwo Polski. go.sp.68

* Joanna Waga (piłka ręczna, Start Elbląg) – kapitan zespołu, najlepsza zawodniczka klubu. Od lat należy do czołowych rozgrywających Superligi. go.sp.69

* Julia Walczak (kajakarstwo, Olsztyński Klub Sportów Wodnych) – złota medalistka mistrzostw Polski w C-2 200 m mixt. go.sp.70

* Daniel Weisgerber (fitness sylwetkowe, Iława) – mistrz Polski oraz wicemistrz Europy, reprezentant kraju powołany na mistrzostwa świata. go.sp.71

* Ksenia Woźniak (koszykówka, KKS Olsztyn) – podstawowa zawodniczka olsztyńskiego pierwszoligowca, w sezonie 2019/20 w rankingu najskuteczniejszych koszykarek zajęła 5. miejsce. go.sp.72

* Łukasz Zakrzewski (bojery, MKŻ Mikołajki) – na szwedzkim jeziorze Orsa zdobył swój pierwszy w karierze tytuł mistrza świata w bojerowej klasie DN. go.sp.73

* Mateusz Zamojcin (karate, Andrex Elbląg) – wicemistrz Polski juniorów w wadze 60 kg w kumite. go.sp.74

* Katarzyna Zubowicz (parakolarstwo, Smok Orneta) – mistrzyni Polski w kolarstwie szosowym osób niepełnosprawnych w wyścigu ze startu wspólnego oraz wicemistrzyni w jeździe indywidualnej na czas. go.sp.75

* Jędrzej Żuralski (sporty motocyklowe, Wiraż Bartoszyce/Moya Racing Team) – mistrz Litwy oraz wicemistrz Polski w wyścigach supermoto. go.sp.76

* Tomasz Żuralski (sporty motocyklowe, Wiraż Bartoszyce/Moya Racing Team) – wicemistrz Litwy w wyścigach supermoto. go.sp.77

* Wojciech Żaliński (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) – jeden z wiodących zawodników drużyny, która w przerwanym przez pandemię sezonie 2019/20 zajęła ósme miejsce w lidze. Czwarty punktujący (371 pkt) i czwarty atakujący (326) PlusLigi, w obu tych rankingach najwyżej notowany z siatkarzy Indykpolu AZS. go.sp.78



[media]690158/media]

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD