Stomil wygrał z Kluczborkiem 1-0! Bohaterem meczu Kujawa. Zdjęcia

2015-10-31 19:35:49(ost. akt: 2015-10-31 20:49:49)
Sobotnie popołudnie (31.10) zapisze się z pewnością pozytywnie w pamięci kibiców olsztyńskiego klubu. Stomil Olsztyn po 95 minutach walki wygrywa na własnym boisku 1-0 z MKS Kluczbork. Jedyny gol padł z rzutu karnego wykonywanego przez Rafała Kujawę w 44 minucie meczu.
Stomil Olsztyn 1-0 MKS Kluczbork (1-0) Rafał Kujawa 44' (karny)

STOMIL: (82) Piotr Skiba, (18) Janusz Bucholc, (87) Arkadiusz Czarnecki (Żółta Kartka), (27) Tomasz Wełna, (4) Jarosław Ratajczak, (9) Łukasz Suchocki, (16) Dawid Szymonowicz, (5) Grzegorz Lech, (28) Tomasz Chałas - 67' (22) Tsubasa Nishi, (11) Karol Żwir - 90' (12) Michał Trzeciakiewicz, (88) Rafał Kujawa

KLUCZBORK: (1) Oskar Pogorzelec, (11) Adam Orłowicz, (26) Bartosz Brodziński (Żółta Kartka), (3) Paweł Gierak, (7) Łukasz Uszalewski, (5) Rafał Niziołek, (25) Piotr Kasperkiewicz, (13) Marcin Nowacki - 71' (10) Tomasz Swędrowski, (19) Maciej Kowalczyk, (20) Kamil Nitkiewicz - 46 (21) Robert Brzęczek, (23) Michał Kojder (Żółta Kartka) - 72' (77) Sebastian Deja.

Sędzią spotkania był Artur Aluszyk ze Szczecina.

Stomil zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli z 25 punktami i bilansem 7 zwycięstw, 4 remisów i 4 porażek.