Turniej Dzikich Drużyn: Losowanie grup już dzisiaj!

2015-05-25 07:22:00(ost. akt: 2015-05-29 12:28:30)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Już w najbliższy piątek w Gimnazjum nr 3 i XI O odbędzie się losowanie grup w czterech kategoriach naszego Turnieju Dzikich Drużyn.
Wszyscy piłkarze i miłośnicy futbolu wiedzą, że emocje każdej wielkiej piłkarskiej imprezy zaczynają się w momencie losowania grup. Czasem od tego, jak ułożą się grupy, zależy nie mniej niż od dyspozycji sportowej. Uczestnicy Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” poznają swoich przeciwników już w najbliższy piątek.

Wielkie losowanie, na które zapraszamy nie tylko kapitanów wszystkich startujących w naszym turnieju zespołów, ale też wszystkich sympatyków piłki, odbędzie się 29 maja o godz. 16 w holu Gimnazjum nr 3 i XI Liceum Ogólnokształcącego.

Zapewniamy, że chociaż drużyny występujące w naszym turnieju są dzikie, to losowanie takie nie będzie. Wszystko odbędzie się w jak najlepszym porządku. A potem, gdy już będzie jasne, kto z kim zagra, zacznie się odliczanie dni do piłkarskiego święta.

Emocje sięgną zenitu 6 czerwca. I chodzi nie tylko o oczekiwany przez wszystkich fanów piłki finał Ligi Mistrzów, w którym Juventus zmierzy się z Barceloną, bo to dopiero wieczorem. Od rana na boiskach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Kortowie toczyć się będzie nasz turniej. Co jest kluczowe, by osiągnąć sukces? Wiara we własne umiejętności. — Zobaczymy, jakie warunki postawią nam przeciwnicy — mówił kilka dni temu Jarosław Szpyrka, opiekun GKS Dźwierzuty, którego podopieczni wystartują w kategorii 2001 i młodsi. — Ale jestem pewien, że chłopcy powalczą o zwycięstwo. Gra się zawsze po to, żeby wygrać.

Zagramy w czterech kategoriach wiekowych: 2004 i młodsi, 2001 i młodsi, 1996 i młodsi oraz open. Na trzy najlepsze drużyny w każdej z nich czekają nagrody rzeczowe, medale i puchary. Przygotowaliśmy także wyróżnienia indywidualne dla króla strzelców, najlepszego piłkarza i bramkarza danej kategorii. Sponsorem nagród jest firma R-GOL. O bezpieczeństwo zawodników zadba Grupa Pomocy Humanitarnej PCK w Olsztynie. Sprzęt nagłaśniający na imprezę użyczy nam Gimnazjum nr 3 i XI LO, natomiast o sprawiedliwy przebieg spotkań zadbają sędziowie z Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Wspiera nas także Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Łukasz Wieliczko

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. olx #1740560 | 31.61.*.* 25 maj 2015 10:44

    Jakie to dzikie drużyny jezeli została zgłoszona cała ekipa grająca na co dzień z sobą AP Stomil Olsztyn pod dowództwem trenera PK żenada

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz