Sępopolskie Spotkania z Karate tym razem nie w formie turnieju, ale seminarium

2019-10-21 09:10:14 (ost. akt: 2019-10-21 13:27:42)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W sobotę 19 października, w ramach Sępopolskich Spotkań z Karate, odbyło się seminarium szkoleniowe, w którym uczestniczyło ponad stu zawodników i zawodniczek z Lidzbarka Warmińskiego, Korsz, Reszla, Bisztynka, Bartoszyc, Grajewa i Sępopola.
Seminarium składało się z trzech części: kata i technik, które poprowadził sensei Jarosław Kwaśniewski, samoobrony oraz technik interwencyjnych i przygotowania zawodników do zachowań w sytuacjach zagrożenia, gdzie gospodarzem był sensei Rafał Czerniewski oraz kumite, które poprowadził wielokrotny medalista mistrzostw Polski, Europy, uczestnik mistrzostw świata sensei Łukasz Lemieszko.

Wśród gości nie zabrakło dyrektora szkoły w Korszach Agnieszki Bańki, radnego powiatu bartoszyckiego Krzysztofa Łuszczyka oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sępopolu Krzysztofa Siudka, który dokonał uroczystego otwarcia.

Organizatorem seminarium był Bartoszycki Klub Kyokushin Karate (filia Sępopol) oraz Urząd Miejski w Sępopolu. Szkolenie odbyło się pod patronatem Burmistrza Sępopola Ireny Wołosiuk, a medialnie patronowali "Goniec Bartoszycki" i TV Bart-Sat. Dziękujemy wszystkim za udział i pomoc w przygotowaniu szkolenia.

al


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5