Dzięki warsztatom plastycznym, w domu kultury czuć magię świąt

2017-11-23 12:05:50 (ost. akt: 2017-11-23 12:10:01)

Autor zdjęcia: Kultura Sepopol

Teresa Barszcz, słuchaczka Uniwersytetu III Wieku, poprowadziła we wtorek 21 listopada w Miejsko-Gminnym Domu Kultury warsztaty plastyczne.
Założenie Uniwersytetu III Wieku było strzałem w dziesiątkę. Na pierwszych zajęciach z form plastycznych pojawiła się jedna trzecia słuchaczy.

Warsztaty przeprowadzone przez Teresę Barszcz odbyły się w duchu Świąt Bożego Narodzenia. Wybór padł na ozdobienie bombek choinkowych. Wśród brokatu, cekinów, szpilek, wstążek nie milkły także podniesione głosy uczestniczek. Integracja, wymiana doświadczeń i umiejętności sprawiła, że trzy godziny minęły jak chwila.

To pierwsze tego typu warsztaty, ale nie ostatnie. Już w najbliższy wtorek 28 listopada o g. 16 odbędą się kolejne tego typu zajęcia. Tym razem poprowadzi je Ewa Siedler, a uczestnicy skupią się na tworzeniu stroików i kart świątecznych. Serdecznie zapraszamy.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MGOKSEPOPOL

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5