Świąteczny Koncert „Kolędnicy” w Centrum Kultury w Rybnie [zdjęcia]

2017-12-31 13:39:21 (ost. akt: 2017-12-31 13:46:17)

Autor zdjęcia: Sylwester Kasprowicz

W sobotę 30 grudnia w Centrum Kultury-Biblioteka w Rybnie odbył się koncert „Kolędnicy” w wykonaniu Our Voice pod dyrekcją Danuty Czeczot wraz z zespołem Multicolor.
Mieszkańcy gminy Rybno, którzy zapełnili Centrum Kultury do ostatniego miejsca, mieli okazję wysłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru Our Voice i zespołu Multicolor. Były to m.in. Cicha Noc, Lulajże Jezuniu, Cóż to za dziecię słodko śpi, Hola, hola Pasterze z pola, Dzisiaj w Betlejem. Do śpiewania została zaproszona także publiczność, która po bis-ie nagrodziła gromkimi brawami artystów. Po koncercie każdy mógł nabyć wyjątkową płytę autorstwa Our Voice.

– Nazywamy się Our Voice i jesteśmy młodzieżowym chórem z Działdowa, działającym pod batutą i niezawodną opieką pani Danuty Czeczot. Wśród chórzystów znajdują się uczniowie gimnazjum i liceum oraz studenci. W naszym repertuarze dominuje szeroko pojęta muzyka rozrywkowa, zazwyczaj wykonywana a capella, zdarzają się jednak również chóralne klasyki. Muzyka to dla nas coś więcej niż rozrywka - nie moglibyśmy bez niej żyć. Śpiewanie jest naszą pasją, dzięki której uczymy się współpracy i harmonii - nie tylko muzycznej – czytamy m.in. o Our Voice na ich facebookowym fanpage.Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Sergej #2842401 | 196.240.*.* 1 sty 2020 10:24

    Mężczyźni! Znalazłem fajny serwis randkowy dla seksu, wiele dostępnych dziewcząt i kobiet z mojego miasta! Może być przydatny dla kogoś innego --- http://russex.xyz

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5