II Koncert Mikołajkowy w Rybnie [zdjęcia]

2017-12-11 20:20:59 (ost. akt: 2017-12-11 20:27:01)

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów

W Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie odbył się Koncert Mikołajkowy pt. „Przyjdź do mnie mały Jezusiku”. Wystąpili uczniowie z klas I-III wraz z wychowawcami.
Występy podziwiali m.in. zaproszeni goście, rodzice i okoliczni mieszkańcy. Licznie zgromadzeni widzowie słuchali piosenek, pastorałek i kolęd, które wprowadziły ich w zimowo-świąteczny nastrój. Pani Zima „zasypała świat” płatkami śniegu, aniołki „wywierciły dziurę w niebie” i pięknie ubrały choinkę, a Mikołaj częstował dzieci cukierkami. To był już drugi koncert mikołajkowy, który podobnie jak pierwszy został nagrodzony gromkimi brawami. Dyrektor szkoły Bożena Dobrzyńska przekazała wszystkim zebranym świąteczne życzenia i podziękowała za tak liczne przybycie.Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5