Wigilia Trzech Pokoleń

2017-12-28 11:18:51 (ost. akt: 2017-12-28 11:21:31)

Autor zdjęcia: Arch. GOK w Rozogach

W sali widowiskowej miejscowego Gminnego Ośrodka Kultury odbyła się „Wigilia Trzech Pokoleń” zorganizowana dla zespołów, kół zainteresowań działających przy GOK oraz mieszkańców.
Spotkanie opłatkowe rozpoczęły występy dzieci i młodzieży. Wspólne śpiewanie kolęd, życzenia świąteczne, opłatek oraz symboliczna wieczerza wigilijna wprowadziły uczestników spotkania w świąteczny nastrój.
W tym roku była to również okazja do podsumowania dwóch konkursów przedświątecznych. W Konkursie Kolęd i Pastorałek wzięło udział łącznie 256 osób. Zmagania odbywały się w 10 kategoriach i grupach wiekowych. Grand Prix konkursu zdobył zespół Młodzi z Rozóg. Na kolejny konkurs na Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową wpłynęło 134 prace w czterech grupach wiekowych.
Wręczenie nagród i koncert galowy konkursu kolęd nastąpiły podczas Wigilii Trzech Pokoleń, która zgromadziła ponad 150 gości m.in.: władze gminy, radnych powiatowych i gminnych oraz mieszkańców gminy. Uroczystość rozpoczął wójt Zbigniew Kudrzycki zapalając świecę, która symbolizuje ciepło ogniska domowego. W koncercie galowym wzięli udział laureaci pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach. „Wigilia Trzech Pokoleń” to impreza cykliczna organizowana przez GOK od wielu lat będąca okazją do corocznych spotkań ludzi, którzy na co dzień spotykają się w zespołach i kołach zainteresowań, spędzają wolny czas i zdobywają nowe doświadczenia.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. olek #2406420 | 94.254.*.* 29 gru 2017 20:59

    Dlaczego bazuje sie na wypracowanych od lat imprezach a nie wprowadza sie nowych tylko to co bylo wypracowane przez poprzednikow . Wstyd I hañba a wojt to byc moze odpalil ostatnia swieczke na wigili Bo nastepna nie wiadomo gdzie Bo caly czas trwa walks w sxkolr czy Wisniewska cz Zdunek a gdzie jego miejsce? W zatrudniaku.

    odpowiedz na ten komentarz

  2. obserwator #2405403 | 83.24.*.* 28 gru 2017 13:18

    A dlaczego młodzi Kurpie na głowach mają góralskie kapelusze?

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5