Quantcast

Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Profil użytkownika LW

Uczniowie olsztyńskiego Ekonomika zadziwiają kreatywnością na „zdalnym”.

Nauczanie zdalne trwa już bardzo długo. Jednak trzeba przyznać, że ten trudny okres uczniowie Technikum nr 7, które działa w ramach Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie potrafią sobie urozmaicić. Doskonalą poruszanie się w świecie cyfrowym. Realizacje ich pomysłów niejednokrotnie zaskakują belfrów.

Tenisowy turniej „Rosyjska ruletka” zakończył zmagania singlistów na kortach TKKF „Skanda”

W sobotę 10 października na kortach TKKF „Skanda” singliści zakończyli zmagania turniejem „Rosyjska ruletka”. Polegał on na rozegraniu spotkań systemem „każdy z każdym” do trzech wygranych tie – breaków.

Mimo niepewnej pogody do turnieju przystąpiło sześciu tenisistów, do których...

Na „Skandzie” zakończono deblowy cykl Grand Prix sezonu 2020

W sobotę 3 października po raz piąty i ostatni tenisiści amatorzy walczyli na kortach TKKF „Skanda” w cyklu Grand Prix w grze podwójnej.

Mimo niepewnej u progu dnia pogody do rywalizacji przystąpiło sześć par, wśród których znalazły się nie tylko teamy męskie: wystąpiła także jedna para kobieca...

Mistrzostwa Olsztyna w tenisowym mikście rozegrano na kortach „Skanda”.

W sobotę 26 września na kortach TKKF „Skanda” odbyły się mistrzostwa Olsztyna w tenisowej grze mieszanej. Była to już ósma edycja tej imprezy. Do turnieju przystąpiło jedenaście par. Rywalizacja była bardzo zacięta, ale humory dopisywały i wszystkie mecze odbyły się w duchu fair play. Pogoda była znakomita, a korty jak zwykle na „Skandzie” dobrze przygotowane.

Qźnia wykuwała biegową moc w Jezioranach

W sobotę 19 września od godziny dwunastej jeziorańską Qźnię odwiedzali chętni do udziału w imprezie biegowej „Wykuwamy biegową moc!!! Qźnia 5 km 10km”. To właśnie tu można było potwierdzić udział i odebrać pakiet startowy.

Organizatorami biegu był OSiR Jeziorany (Mateusz Tałałaj,...

Na kortach „Skanda” rywalizowało sześciu wspaniałych tenisistów

Na kortach TKKF „Skanda” zakończył się sobotnio-niedzielny turniej Masters Grand Prix. Spotkało się w nim sześciu zawodników, którzy w całym sezonie i we wszystkich rozegranych turniejach cyklu Grand Prix Skandy zebrali największą liczbę punktów.

Na „Skandzie” zakończono turnieje tenisowe rozgrywane w ramach PHU „Kasia”

W sobotę 12 września na kortach TKKF „Skanda” odbyły się ostatnie turnieje tenisowe, w których fundatorem nagród było PHU „Kasia”. Rozgrywane były w kategoriach 50+ i open.

Turnieje były charytatywne, a cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia chorej dziewczynki. Wszyscy...

Jeziorańska Qźnia zorganizowała „Festiwal Jogi”

W sobotę 5 września o godzinie 13:30 wiele samochodów parkowało przed obiektem OSiR w Jezioranach. To właśnie tu odbył się „Festiwal Jogi Qźnia Jeziorany”, którego organizatorem była Dorota Jachimowicz założycielka jeziorańskiej Qźni. OSiR był współorganizatorem tego wydarzenia.

Olsztyński Ekonomik rozpoczął nowy rok szkolny.

O godzinie 9:00 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie zabrzmiał symboliczny pierwszy dzwonek. Uczniowie klas pierwszych rozpoczęli nowy rok szkolny spotkaniem z dyrekcją w sali gimnastycznej.

Pan dyrektor Stefan Procyk przywitał wszystkich obecnych i w pierwszych słowach...

Jeziorańska Qźnia zaprasza na „Festiwal Jogi”

Qźnia wraz z OSiR zapraszają na „Festiwal Jogi”, który odbędzie się 05.09.2020 o godzinie 13:30 w obiektach OSiR przy ulicy Konopnickiej 13 E w Jezioranach. Planowane zakończenie wydarzenia około godziny 21:00.

Zgodnie z hasłem Qźni „Wykuwamy aktywność i zdrowie” na „Festiwalu Jogi” uczestnicy...