Konkursy ODR i KRUS dla rolników

2022-05-13 08:25:34(ost. akt: 2022-05-13 08:47:47)

Autor zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Piszu

Rolnicy z powiatu piskiego, którzy zgłosili się do konkursów zorganizowanych przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego i Placówkę Terenową w Piszu Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, zmagali się wczoraj (czwartek, 12 maja) z wiedzą z zakresu BHP i rolnictwa.
Najlepsi w gronie 9 zawodników okazali się: Marek Dobrzycki – I miejsce; Grzegorz Zduńczyk – II miejsce i Bartłomiej Chmielewski – III miejsce.

Nagrody zwycięzcom oraz uczestnikom wręczyli Andrzej Nowicki – Starosta Piski, Robert Nowacki – Dyrektor Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Oddział w Olecku oraz Karolina Doliwa – Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego Nr 5 i Monika Pałdyna – Kierownik Zespołu Doradców w Piszu. Placówkę Terenową Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Piszu reprezentował Bogusław Nowacki.
Konkursy zorganizowali Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie oraz Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Piszu, Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej, Urzędu Miejskiego w Orzyszu i Urzędu Miasta i Gminy Ruciane Nida.

Wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom gratulujemy chęci podnoszenia wiedzy i umiejętności.


Źródło: Starostwo Powiatowe w Piszu

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5