Uwaga, to jest ważne! Zarejestruj się w ZIP

2014-06-29 09:00:00(ost. akt: 2014-06-27 20:32:10)
Zdjecie jest ilustracją do tekstu

Zdjecie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Warmińsko-Mazurski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Olsztynie Delegatura w Ełku informuje, że we wtorek (15 lipca) w Piszu gościł będzie zespół mobilny Zintegrowanego Informatora Pacjenta. Przyjdź i zarejestruj się w ZIP!
Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem danych dostępowych do swojego konta, czyli hasła i loginu zapraszamy do siedziby Urzędu Miejskiego w Piszu, przy ul. Gizewiusza 5, 12-200 Pisz, pokój nr 15 (sala konferencyjna) w godzinach 10.00 – 13.00 z dokumentem tożsamości (dowodem osobistym lub paszportem).

Narodowy Fundusz Zdrowia uruchomił również dostęp do Zintegrowanego Informatora Pacjenta dla dzieci i młodzieży. Dane dostępowe do ZIP dla dziecka zostaną wydane tylko tej osobie, która zgłosiła dziecko do ubezpieczenia zdrowotnego.

Rejestracja w ZIP umożliwi Państwu dostęp do informacji dotyczących

- uprawnień do świadczeń,

- leczenia i przepisanych lekach,

- wysokości środków finansowych przekazanych placówkom medycznym za Państwa leczenie.

Chcesz wiedzieć więcej? Informacja całodobowa pod nr telefonów: 89 627 12 77, 800 133 773 oraz na stronie internetowej www.nfz-olsztyn.pl

redakcja
pisz@gazetaolsztynska.pl

Polecam nowe wydanie Gazety Piskiej, tylko ciekawe informacje:)

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5