"Złote Gody" czterech par

2017-10-13 11:04:45(ost. akt: 2017-10-13 11:15:53)

Autor zdjęcia: Archiwum UM w Pieniężnie

W Gminie Pieniężno cztery pary obchodziły 50-lecie pożycia małżeńskiego – „Złote Gody”.
W Pieniężnie świętowano Złote Gody: Marii i Zygmunta Kowalskich z Białczyna,
Zofii i Jana Makrockich z Pieniężna, Elżbiety i Tadeusza Ochab z Sawit, Haliny i Zdzisława Prusinowskich z Łoźnika.

Dostojni Jubilaci otrzymali z rąk Burmistrza Pieniężna Kazimiera Kiejdo medale, upominki, kwiaty. Burmistrz odznaczył ich także medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadanymi przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, po czym odczytał list gratulacyjny od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Artura Chojeckiego.

Burmistrz życzył Jubilatom, długich i pogodnych lat życia, by Ich miłość trwała jeszcze przez wiele szczęśliwych i pogodnych lat, w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu, w otoczeniu kochającej rodziny oraz wszelkiej pomyślności i doczekania kolejnych jubileuszy.

Uroczystość została zorganizowana przez kierownika USC Barbarę Suchenek. Przebiegła w miłej atmosferze, pełnej wspomnień i wzruszeń. Nie obyło się bez lampki szampana, tortu, odśpiewania tradycyjnego „Sto lat” i wspólnych pamiątkowych zdjęć.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5