Włodarze zabiegają o utworzenie Szkoły Rolniczej. Goście z ministerstwa zwiedzili szkołę

2016-09-02 09:35:34(ost. akt: 2016-09-02 09:41:09)

Autor zdjęcia: Archiwum starostwa

Powiat Braniewski zabiega o utworzenie Szkoły Rolniczej w Pieniężnie, prowadzonej i nadzorowanej przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Z inicjatywy Starosty Braniewskiego Leszka Dziąga i Przewodniczącego Rady Powiatu Braniewskiego Leszka Kłębuckiego odbyło się spotkanie z Dyrektorem Departamentu Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej dr Ewą Markowską - Bzducha oraz Zastępcą Dyrektora Robertem Jakubikiem.

W spotkaniu brali również udział Etatowy Członek Zarządu Powiatu Braniewskiego Mirosław Kudliński, Członek Zarządu Mateusz Sobieszczuk, Dyrektor Helena Misiło oraz Witold Ciereszko.

Podczas wizyty omówione zostały sprawy dotyczące utworzenia Szkoły Rolniczej w Pieniężnie oraz zasady jej finansowania. Goście z Ministerstwa zapoznali się szczegółowo z obiektami szkoły, internatu i pozostałą infrastrukturą.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5