Sztab Orkiestry już jest, potrzebni wolontariusze

2021-12-06 13:00:03(ost. akt: 2021-12-06 13:04:14)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Ostródzki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został zarejestrowany i rozpoczyna swoją działalność. Finał 30 stycznia 2022 roku!
W 2022 roku pieniądze będziemy zbierać na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
Jeśli chcesz zostać wolontariuszem i kwestować z tekturową Skarbonką zgłoś się do Sztabu. Po przyjęciu zgłoszenia to w Sztabie dostaniesz identyfikator, puszkę kwestarską i serduszka.

W bieżącym roku rekrutacja będzie prowadzona tylko przez internet. Za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl możesz zgłosić się i samodzielnie uzupełnić formularz zgłoszeniowy.

Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza.

Osoby nieletnie, które chcą zostać wolontariuszem, powinny zgłosić się do Sztabu z opiekunem prawnym. Osoba niepełnoletnia nie może samodzielnie zarejestrować się jako wolontariusz. Opiekun musi założyć konto "Opiekuna wolontariusza" również poprzez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl.

Podobnie jak w ub. roku roku Sztab mieści się przy Powiatowej Bibliotece Publicznej w Ostródzie. Finał odbędzie się zarówno w amfiteatrze, jak i w CUP.
Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5