W ostatnich godzinach głosowania sms wywróciła się plebiscytowa klasyfikacja, a liczymy jeszcze kupony

2020-02-11 11:13:11(ost. akt: 2020-02-11 11:50:34)
W ostatnim dniu głosowania do redakcji w Ostródzie trafiła taka oto liczba kuponów, zatem liczymy

W ostatnim dniu głosowania do redakcji w Ostródzie trafiła taka oto liczba kuponów, zatem liczymy

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Na finiszu głosowania w plebiscycie na 10 najpopularniejszych sportowców 2019 roku dosłownie zagrzały się nasze bramki sms-owe. Ostateczna klasyfikacja w poszczególnych kategoriach w porównaniu do tej, którą prezentowaliśmy w poniedziałek po godz. 20 solidnie się zmieniła.
Zakończyło się głosowanie w plebiscycie na 10 najpopularniejszych sportowców 2019 roku, który w tym roku odbył się pod patronatem honorowym starosty ostródzkiego Andrzeja Wiczkowskiego.

Jeszcze na trzy godziny przed końcem głosowania za pośrednictwem sms wydawało się, że niektórzy liderzy są nie do ruszenia. Ale okazało się, że w wyścigu plebiscytowym jest jak w sportowej rywalizacji i nie ma pewniaków. Ostatni mogą być pierwszymi i właśnie tak było w ostatnich chwilach poniedziałkowego głosowania. Wyniki głosowania na piłkarza regionu, trenera roku i sportowe wydarzenie 2019 roku na pewno zaskoczą wielu kibiców.

Wyniki z sms-ów już znamy, ale podamy je na Balu Mistrzów Sportu, który odbędzie się 21 lutego w Starych Jabłonkach. Jednak jak pamiętacie wyniki głosowania sms były ostateczne w trzech kategoriach. Tymczasem do wyłonienia 10 najpopularniejszych sportowców będziemy jeszcze brali pod uwagę głosy oddane na kuponach. A tych w ostatnim dniu głosowania trafiło do naszej redakcji tyle co od początku naszej zabawy. Zatem zostało nam jedynie jeszcze podliczenie punktacji z kuponów i w czwartek, najpóźniej w piątek rano do laureatów plebiscytu trafią zaproszenia na doroczny Bal Mistrzów Sportu w Hotelu Anders.

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5