W hali OCSiR uczniowie klas drugich dobrze się bawili [ZDJĘCIA]

2016-04-19 09:30:31 (ost. akt: 2016-04-19 09:56:47)
Na parkiecie hali OCSiR w kolejnej edycji "Bawmy się razem" rywalizowali uczniowie klas drugich szkół podstawowych

Na parkiecie hali OCSiR w kolejnej edycji "Bawmy się razem" rywalizowali uczniowie klas drugich szkół podstawowych

Autor zdjęcia: Archiwum OCSiR

To jest jedna z niewielu imprez rekreacyjnych, która trybuny w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji wypełnia niemal do ostatniego miejsca. Kolejna edycja dorocznych zmagań uczniów klas drugich ostródzkich szkół podstawowych "Bawmy się razem" za nami.
To nieczęste zjawisko podczas imprez rekreacyjno-sportowych organizowanych dla ostródzkich szkół podstawowych. W kolejnej edycji organizowanej przez Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji imprezie "Bawmy się razem" wystartowali uczniowie klas drugich wszystkich podstawówek z Ostródy.

Na wypełnionych niemal do ostatniego miejsca trybunach w hali OCSiR zasiedli rodzice, dziadkowie i koledzy ze szkolnych ław młodych zawodników. Emocjom na parkiecie towarzyszył ogłuszający doping. W tych zmaganiach oczywiście liczyły się szybkość i precyzja wykonywanych zadań, ale zgodnie z nazwą najważniejsza była dobra zabawa.

Obejrzyjcie galerię zdjęć jak rywalizowali ostródzcy drugoklasiści.2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5