Orzysz w centrum wędkarskiej uwagi. Trwa odliczanie

2022-05-27 08:13:53(ost. akt: 2022-05-27 08:39:44)

Autor zdjęcia: wedkarskiorzysz.pl

Ostatnia prosta przed V Mazurskimi Zawodami w Wędkarstwie Spinningowym. Aż 91 załóg z najróżniejszych stron kraju stanie 28-29 maja na jeziorze Orzysz do walki o prestiżowe nagrody. Kogo najszczodrzej obdaruje Wędkarskie Serce Mazur?
W sobotę nasze biuro będzie otwarte już przed 5:00. Do godziny 7:00 będziecie mieć czas na potwierdzenie udziału, odbiór miarek, loginów i haseł do aplikacji oraz prowiantu. By uniknąć niepotrzebnego zamieszania, do biura zawodów zgłasza się tylko kapitan danego teamu – słyszymy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, będącym jednym z głównych organizatorów wydarzenia.

Choć zdecydowana większość załóg miała już okazję zapoznać się bezpośrednio z bogactwem jeziora Orzysz (określanego Wędkarskim Sercem Mazur), miejscowi przypominają gościom o ważnych kwestiach logistycznych.

Z uwagi na znaczną liczbę załóg i możliwy tłok na slipach, do dyspozycji będziecie mieć również piaszczystą część nabrzeża na terenie plaży. Ważne, byście pamiętali, że po zwodowaniu łodzi i ewentualnym wypakowaniu ekwipunku, wszystkie samochody muszą zostać przeparkowane z terenu plaży na wyznaczone parkingi – podkreślają, załączając poniższą grafikę.

Obrazek w tresci

Jeśli chcecie zostawić przyczepę na czas zawodów (od soboty do niedzieli), prosimy zaparkować ją na parkingu ośrodka Irys (za mostkiem i bramą wjazdową na teren ośrodka). Pozostałe samochody z przyczepami prosimy pozostawić na czas rozgrywanych tur na parkingu przed dojazdem do plaży (polana przed lasem). Na parkingu przed samą plażą dozwolone jest parkowanie wyłącznie samochodów bez przyczep – dodaje załoga spod szyldu WędkarskiOrzysz.pl

W nocy z soboty na niedzielę istnieje możliwość pozostawienia łodzi na terenie plaży. W sobotę od godz. 20:30 do godz. 6:00 w niedzielny poranek teren plaży będzie pilnowany.

MAPA ZAWODÓW. Zaznaczone strefy wyłączone z rywalizacji, a dodatkowo – kolorem żółtym – oznaczona strefa (przy plaży), w której obowiązuje zakaz falowania.

Obrazek w tresci

HARMONOGRAM ZAWODÓW

28 maja 2022 :
05:00 – 07:00: potwierdzenie uczestnictwa, wydawanie pakietów startowych i prowiantu
07:00 – 07:30: otwarcie zawodów, odprawa techniczna i przygotowanie do startu I tury
08:00 – 13:00: I tura zawodów
13:00 – 15:00: obiad
15:00 – 15:30: przygotowanie do startu II tury
15:30 – 20:30: II tura zawodów

29 maja 2022:
06:00 – 07:00: wydawanie prowiantu, przygotowanie do startu III tury
07:00 – 15:00: III tura zawodów
15:00: obiadokolacja
16:00: zakończenie zawodów, nagrodzenie zwycięzców, losowanie nagród.

Lista startowa (ostateczna):
1. DLA MNIE SIĘ PODOBA
Bartek Radź / Dariusz Kretowicz
2. ZZ-FISHING LUBLIN 1
Tomasz Grobelski / Marcin Gieleta
3. ZZ-FISHING LUBLIN 2
Mariusz Jurak / Sebastian Wawrzyszak
4. ZZ-FISHING LUBLIN 3
Michał Kępa / Oleksandr Pazynych
5. ZZ-FISHING LUBLIN 4
Tomasz Milcarz / Paweł Kozieł
6. WARSZAWA I
Stanisław Wojtkowski / Zbigniew Guzek
7. TEAM PIKE SELECT
Marcin Żukowski / Adrian Szuprytowski
8. SPINOHOLIC TEAM
Grzegorz Panek / Tomasz Przasnek
9. DACHLAND-OKOŃ OLSZTYN
Piotr Biernatowski / Grzegorz Sokołowski
10. JAZGARZ OSTROŁĘKA
Adam Pietras / Paweł Rukasz
11. URWISKI OSTROŁĘKA
Łukasz Garbulewski / Andrzej Załęski
12. ZANDER TEAM
Mariusz Pałyska / Paweł Cieślak
13. SĄSIADY
Bartłomiej Bernaciak / Sylwester Faszczowy
14. CWANE BESTIE
Hubert Grabowski / Rafał Łukaszewski
15. POPERCHOWANI
Michał Słonicki / Kamil Toczydłowski
16. PIKE HUNTERS WUWUA
Dariusz Siejko / Robert Mudant
17. D&D FISHON
Daniel Kobuszewski / Daniel Skinder
18. TEAM RUMOL
Robert Rudzicz / Krzysztof Molewski
19. TEAM AUGUSTÓW
Michał Rowiński / Zbigniew Maciejewski
20. DELTA RZEŹ
Arkadiusz Wygryz / Damian Kądziela
21. TEAM RZEŹ
Paweł Rosiński / Przemysław Szydlik
22. ZAMKNIĘTA MIARA
Patryk Kołdys / Wojciech Szymanowski
23. ADRENALINA
Krzysztof Sobotka / Mariusz Rejniak
24. EWITA FISHING TEAM
Artur Cybulski / Dawid Karbowski
25. CANON OKOŃ OLSZTYN TEAM
Marek Markiewicz / Radosław Nadolski
26. WKS SANDACZ
Marek Ołdak / Janusz Maraszek
27. CZARNY KOŃ TEAM
Marcin Kucharczyk / Dariusz Niekraszewicz
28. TEAM X-FISH.PL
Tomasz Luba / Artur Kalisz
29. DECIMA X
Arkadiusz Siemieniuk / Przemysław Szymanowski
30. PAJKMANY
Mateusz Wochna / Jeremi Niewiadomski
31. KOŁO PZW NR 75 ROŚ PISZ
Piotr Stasiak / Marek Kapelański
32. SPINOHOLIC
Tomasz Stolarczyk / Piotr Salach
33. TEAM RELAX LURES LORBAS
Wojciech Miernik / Marek Kwiatkowski
34. SWIMBAIT TEAM PRZYBYLSKI-GARNEK
Sławomir Przybylski / Marcin Garnek
35. MRĄGOWO
Krzysztof Sowiński / Dariusz Grzywna
36. DZIKIE WĘŻE
Tomasz Tosiak / Marcin Mroczkowski
37. AR TEAM
Rafał Zienda / Adam Leśniczy
38. TEAM PAJKI
Łukasz Krajewski / Kamil Konszkow
39. NPI TEAM
Kamil Kowalski / Adrian Dąbrowski
40. MACH-TEAM
Andrzej Małysz / Cezary Hajkowski
41. SZUMIKATA OKOŃ OLSZTYN TEAM
Adam Szumilas / Przemysław Kata
42. 17 ŁASKARZEW
Michał Połeć / Marcin Żaczek
43. BURSZTYN TEAM
Arkadiusz Wiśniewski / Dawid Majewski
44. LUŹNA GUMA
Paweł Garbowski / Paweł Wojsław
45. FIC-LIS
Krzysztof Ficner / Zbigniew Lisiecki
46. FLIP I FLAP KORSZE
Mariusz Zapaśnik / Jarosław Kilik
47. SWOJAKI CHŁOPAKI 1
Zbigniew Szewczak / Marcin Tarara
48. WĘDKARSKIE SZARPNIĘCIE
Rafał Janczarek / Kamil Janczarek
49. LESZCZE Z PONTONU
Łukasz Węcłaś / Maciej Nalewczyński
50. MAZURSKIE BASSY
Grzegorz Biernat / Marcin Goliński
51. TEAM 6 TYSIĘCY
Remigiusz Okliński / Bogdan Kozak
52. GRUDZIŃSKI I MALIK
Tadeusz Grudziński / Zbigniew Malik
53. WM ELDORADO TEAM
Robert Kozłowski / Mateusz Milewicz
54. ZADZIOR TEAM
Paweł Bondarenko / Roman Ratyński
55. BIG-BAIT OKOŃ OLSZTYN
Piotr Rudniak / Andrzej Pieloch
56. KOLEDZY FISHING TEAM
Zbigniew Kołodziejczyk / Mariusz Prokopczuk
57. CZARNO TO WIDZĘ
Paweł Oszmian / Mariusz Parzych
58. OSTRY-KAMIEŃ
Cezary Ostrowski / Arkadiusz Kamiński
59. SHREK TEAM
Dariusz Kosewski / Radosław Szaturski
60. PESCATORI TEAM
Jan Wronowski / Michał Matera
61. LUCKY JOHN POLSKA
Łukasz Kowalski / Grzegorz Fydryszewski
62. MAZURSKIE ELDORADO TEAM II
Piotr Noga / Rafał Buła
63. TEAM FARCIARZE
Krzysztof Matys / Rafał Grech
64. K.S. SZWAGRY
Piotr Kowalewski / Łukasz Skłodowski
65. MIKADO FISHING TEAM
Rafał Światłoń / Michał Załucki
66. CNC FISHING DISASTER
Łukasz Rutkowski / Marek Makiełkowski
67. JAŚ TEAM
Zbigniew Jasiński / Krystian Jasiński
68. TEAM MEB-AU 17 PIASECZNO
Artur Ulaski / Sławomir Podskarbi
69. BAŃKOWSCY
Krzysztof Bańkowski / Piotr Bańkowski
70. PIKE TIME
Piotr Kamiński / Patryk Kordaszewski
71. CZERGAJ TEAM
Mateusz Czerklański / Marek Gajda
72. SOBCZAK I FILIPOWICZ
Michał Sobczak / Marcin Filipowicz
73. MARZENA I WIESIEK
Marzena Połeć-Niemotko / Wiesław Niemotko
74. SOLDIERS TEAM
Rafał Chołodowski / Krzysztof Sewruk
75. PIKE ANGLERS
Wojciech Myka / Tomasz Lewandowski
76. KORMORAN FISHING TEAM
Marian Auguściński / Krzysztof Miłek
77. SKLEP WĘDKARSKI PIKE PISZ
Adrian Lipiński / Wiesław Krajewski
78. MANYFIK TEAM
Paweł Smoliński / Krzysztof Michalski
79. JACALA TEAM
Jacek Gadomski / Mariusz Pajewski
80. SPRO POLSKA
Jakub Grochowiecki
81. FISHINGSTORE.PL
Łukasz Myśliwiec / Tomasz Lewandowski
82. JMC ADVENTURE
Michał Rymacki / Marcin Dzielski
83. JMC ADVENTURE MAZURY FISHING TEAM
Dawid Jeleniewicz / Adrian Boiński
84. JMC ADVENTURE WARMIŃSKO-GÓRSKI TEAM
Marek Lessman Michał Jandura
85. TEAM MIKADO FISHING
Kamil Grzelak / Jakub Fiećko
86. TEAM WESTIN FISHING POLSKA 1
Radosław Witólski / Joanna Sawka
87. TEAM WESTIN FISHING POLSKA 2
Aleksandra Frankowska / Damian Doda
88. GERMINA FISHING TEAM
Piotr Malicki / Norbert Łopuchin
89. MT2017
Marcin Suchta/ Tomasz Plebański
90. COBRA FISHING TEAM
Marcin Olech / Bartosz Rydzewski
91. ARX TEAM
Robert Fabiański / Arkadiusz Sęk



2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5