Wrócił w rodzinne strony, by świętować urodziny. Spędzi je w celi

2019-08-07 12:11:31 (ost. akt: 2019-08-07 12:29:47)

Autor zdjęcia: Pixabay

Niektórym udaje się odwlec wykonanie kary przez kilka lat, innym przez kilka miesięcy, jednak w każdym przypadku jest ona nieunikniona. Operacyjne ustalenia orneckich policjantów doprowadziły do zatrzymania poszukiwanego listem gończym 29-latka. Mężczyzna trafi za kratki za rozbój.
Policjanci z Ogniwa Kryminalnego orneckiego komisariatu ustalili na podstawie pracy operacyjnej, że poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Lidzbarku Warmińskim może przebywać w miejscu zamieszkania.

Mieszkaniec Ornety od ponad roku ukrywał się przed organami ścigania poza granicami kraju. Informacja, którą posiadali kryminalni potwierdziła się.

29-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Kilka dni temu poszukiwany postanowił przyjechać w rodzinne strony by uczcić swoje urodziny. Po świętowaniu mężczyzna miał ponownie wyjechać za granicę.

29-latek przekonał się, że wymiar sprawiedliwości o nikim nie zapomina, a zmiana miejsca zamieszkania nie chroni przed orzeczoną karą.

Zgodnie z wydanym przez sąd nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego, zatrzymany za przestępstwo rozboju najbliższe 6 miesięcy spędzi w zakładzie karnym.
Informacja KPP

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5