Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej w Jamielniku

2022-12-18 13:58:48(ost. akt: 2022-12-18 16:21:45)

Autor zdjęcia: SP Jamielnik

W Jamielniku odbył się kolejny już Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącej Sejmiku Wojewódzkiego Bernadety Hordejuk.
Turniej piłki siatkowej odbywa się już ponad 20 lat i niezmiennie cieszy się popularnością. W tym roku wzięło w nim udział 7 drużyn, spośród których najlepsza okazała się Renomowana Marka, drugie miejsce zajęła drużyna Salon Optyczny Wzrok, a trzecie Paintball Stradomno.
Cel turnieju w tym roku był bardzo szlachetny- zbierano na okulary dla ucznia jamielnickiej szkoły i ostatecznie uzbierano kwotę ponad 2 tyś. złotych.
Organizatorzy dziękują Przewodniczącej Sejmiku Wojewódzkiego Bernadetcie Hordejuk, Wójtowi Gminy Nowe Miasto Lubawskie Tomaszowi Waruszewskiemu oraz mieszkańcom Jamielnika – Annie Rafalskiej, Wioletcie Górtatowskiej, KGW Zgryźliwe Babki, Pawłowi Wybult oraz uczniom Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła w Jamielniku.
- Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji turnieju oraz uczestnikom. Mam nadzieję, że spotkamy się już za rok – mówi organizator turnieju Daniel Smukała. mk

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5