Mieszkaniec Braniewa wygrał teleturniej „Jeden z dziesięciu””

2025-10-10 13:41:09(ost. akt: 2025-10-10 13:42:28)

Autor zdjęcia: TVP

To była świetna gra i zasłużone zwycięstwo! Krzysztof Hrynkiewicz, mieszkaniec Braniewa, został zwycięzcą 6. odcinka 151. edycji popularnego teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. W finale zdobył 92 punkty, wykazując się ogromną wiedzą i spokojem, który pozwolił mu pokonać wszystkich rywali.
Pan Krzysztof to człowiek z pasją. Choć jest już na emeryturze, nie przestał być aktywny. Interesuje się sportem i historią, a w wolnym czasie rozwiązuje krzyżówki, które, jak sam przyznaje, pomagają mu ćwiczyć pamięć i utrwalać wiedzę z różnych dziedzin. Do programu zgłosił się, bo po prostu lubi rywalizację. Jego życiowe motto to „Ciesz się życiem”, a marzeniem jest to, „żeby zawsze mieć marzenia”.

Zwycięstwo Krzysztofa Hrynkiewicza nie przeszło bez echa. Gratulacje przekazał mu burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki, który podkreślił, że sukces mieszkańca to powód do dumy dla całego miasta.

– Z encyklopedyczną wiedzą, refleksem godnym mistrza i spokojem, którego pozazdrościłby sam Tadeusz Sznuk, pan Krzysztof pokonał wszystkich rywali. To nie tylko osobisty sukces, ale i powód do dumy dla całego Braniewa – powiedział burmistrz Tomasz Sielicki, dodając, że miasto trzyma kciuki za jego udział w finale.


Program „Jeden z dziesięciu”, prowadzony od niemal trzech dekad przez Tadeusza Sznuka, to jeden z najtrudniejszych i najbardziej cenionych teleturniejów w polskiej telewizji.

red.

2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B