Porażka Ossy z Olimpią Olsztynek

2022-06-13 14:51:23(ost. akt: 2022-06-14 09:30:47)
zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: Ossa Biskupiec

Ossa Biskupiec Pomorski, w ostatnim meczu, stanęła oko w oko z zespołem Olimpii Olsztynek. Nasi piłkarze przegrali 0-3. Drużyna z Biskupca Pomorskiego, 18 czerwca, stoczy pojedynek z zespołem Ewingi Zalewo na swoim terenie.
Gospodarze już od pierwszych chwil wykorzystywali znajomość swojego terenu. Taka postawa Olimpii przyniosła wymierne skutki. W 14 minucie Łukasz Duch trafił bezbłędnie do siatki. W ten sposób gospodarze wyszli na czoło 1-0. Kolejne minuty to pełna kontrola wydarzeń na murawie przez ekipę z Olsztynka. Ossa usiłowała bezskutecznie wyrównać. Jednak rezultat nie uległ zmianie. Olimpia schodząc do szatni prowadziła po pierwszej części 1-0.
Druga połowa nie różniła się wiele od pierwszej. Olimpia wciąż dominowała w niemal każdym elemencie nad rywalami. Ossa próbowała zmienić niekorzystny dla siebie wynik. Brakowało niestety szczęścia oraz precyzji. Dobrze dysponowana Olimpia powiększyła swoją przewagę na 2-0. W 78 minucie Rafał Wawrzyniak strzelił celnie do bramki. Na koniec meczu gospodarze pozbawili wszelkich złudzeń gości. W 90 minucie Konrad Krogól był autorem gola na 3-0. Ossa znów bez żadnej zdobyczy punktowej oraz bez awansu w tabeli.
— Pojechaliśmy do Olsztynka w dwunastu. Tego dnia drużyna z Olsztynka grała lepszą piłkę. Wygrali zasłużenie. Zrobimy wszystko, żeby wygrać ostatni mecz u siebie z drużyną Ewingi Zalewo — zapowiada Patryk Wodzicki, trener Ossy.