Kto żyw ruszy na bożonarodzeniowy jarmark... Organizatorzy zapraszają

2021-12-09 11:48:43(ost. akt: 2021-12-09 11:57:31)
Archiwalne zdjęcie z jarmarku Bożonarodzeniowego w Nowym Mieście

Archiwalne zdjęcie z jarmarku Bożonarodzeniowego w Nowym Mieście

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W niedzielę, 19 grudnia, odbędzie się już XI edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego w Nowym Mieście. Organizatorzy zapraszają mieszkańców i wszystkie chętne osoby do wystawienia swojego stoiska na powiatowej imprezie.
Z roku na rok, jarmarki, czy to bożonarodzeniowe, czy wielkanocne, cieszą się coraz większą popularnością. Mieszkańcy powiatu nowomiejskiego oraz ich goście mają okazję do zaopatrzenia się w drobne upominki, zakupu choinek i innych ozdób, a także skosztowania na miejscu lokalnych przysmaków. Jarmark to doskonały czas na zaprezentowanie swojej twórczości i wyrobów artystycznych wytworzonych przez ludzi z pasją. Ideą tego przedsięwzięcia jest promocja drobnej lokalnej przedsiębiorczości.
Jarmark odbędzie się 19 grudnia 2021 roku na Targowisku Miejskim (ulica Targowa) w godzinach od 9 do 14. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić Kartę Zgłoszenia Wystawcy i przesłać na adres mailowy: oswiata@powiat-nowomiejski.pl, pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście: Starostwo Powiatowe, ul. Rynek 1, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, pokój nr 41.
Podczas jarmarku wśród wystawców przeprowadzony zostanie „Konkurs na najładniejsze stoisko bożonarodzeniowe”. Zwycięzca otrzyma Statuetkę Starosty Nowomiejskiego.
Odebranie numerów stanowisk, 1 stolika, 1 krzesła oraz potwierdzenie swojej obecności na jarmarku możliwe będzie w dniu 19 grudnia od godziny 7 w punkcie Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim, który czynne będzie na miejscu imprezy.
Patronat medialny nad przedsięwzięciem objęła „Gazeta Nowomiejska”
ul

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. AtoJa #3083957 9 gru 2021 12:25

    I co na to nasz prezio, toż to jego rodzinne miasto.Może dlatego w naszym mieście jarmarku nie ma żeby nie było konkurencji rodzinnemu miastu grzyma

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5