Młode Lwy z Mszanowa zakończyły rundę jesienną

2021-11-04 09:34:24 (ost. akt: 2021-11-04 09:40:39)

Autor zdjęcia: Młode Lwy

Szkółka piłkarska Młode Lwy Mszanowo jest jedną z najprężniej działających w powiecie nowomiejskim. W minioną niedzielę, w świetnym stylu, zakończyli rundę jesienną.
W minioną niedzielę na boisku w Mszanowie Młode Lwy świętowały zakończenie rundy jesiennej.
O 12.30 przybyły dzieci grające w kategorii Skrzat i Żak. Zawodnicy zostali podzieleni na 4 drużyny, które rozgrywały mecze między sobą. Składy drużyn były ruchome i zmieniały się po każdym kolejnym meczu. Rodzice wiernie kibicowali swoim pociechom. Po turnieju na dzieci czekały ciasta, kiełbaski z grilla, soczki i ciepła herbata. Jedna z mam przygotowała tort w kształcie boiska. Wyglądał pięknie i był bardzo smaczny!

O 14.30 rozpoczął się turniej dla starszych kategorii: Trampkarza, Młodzika i Orlika. Tutaj zawodnicy podzieleni zostali na 6 zespołów. Zasady rozgrywania turnieju były podobne jak w młodszej grupie.

Na zakończenie przybył Wójt Gminy Nowe Miasto Lub, Tomasz Waruszewski.

— Zwiedził on naszą szatnię, która dzięki niedawnemu remontowi coraz ładniej wygląda — relacjonują Młode Lwy — Spotkanie z Wójtem było też okazją do złożenia na jego ręce podziękowań za pomoc jaką okazuje gmina naszej szkółce.

Już niedługo w szatni pojawią się nowe szafki z ławeczkami dla zawodników. Projekt zostanie w pełni sfinansowany przez Gminę Nowe Miasto Lubawskie za co piłkarze z rodzicami serdecznie dziękują.

— Dziękujemy też wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w organizację zakończenia rundy jesiennej. Dziękujemy Trenerom: Maciejowi Lendzionowskiemu i Grzegorzowi Kopiczyńskiemu, Rodzicom i przede wszystkim naszym zawodnikom. Trzeba bowiem podkreślić, że starsi chłopcy włączyli się dziś w opiekę nad młodszymi kolegami. Cieszy nas fakt wzajemnej integracji, podczas której różnica wieku nie przeszkadza we wspólnej zabawie! My jednak tempa nie zwalniamy, rozgrywki jesiennej zakończyły się, ale przed nami rozgrywki zimowe. Mamy nadzieję, że przyniosą nam wiele satysfakcji i dobrej zabawy! — podsumowuje ekipa Młodych Lwów z Mszanowa.


red.
nowemiasto@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5