Życzenia, gratulacje i nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej w gminie Brzozie

2021-10-15 21:49:16 (ost. akt: 2021-10-15 21:57:13)

Autor zdjęcia: Nadesłane

W Brzoziu odbyło się uroczyste spotkanie z dyrektorami i nauczycielami oraz pracownikami administracyjnymi i obsługi gminnych placówek oświatowych. Podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej nagrodzono pracowników szkół.
W trakcie spotkania Grażyna Grzecznowska, zastępca wójta Gminy Brzozie, w imieniu Danuty Kędziorskiej-Cieszyńskiej, gospodarza gminy Brzozie, podziękowała i złożyła najlepsze życzenia wszystkim pracownikom oświaty. Wręczyła też nagrody dyrektorom szkół i żłobków oraz wyróżnionym nauczycielom za zaangażowanie i trud włożony w edukację dzieci i młodzieży, a także za osiągnięcia uczniów na egzaminach i w konkursach.
Nagrody finansowe otrzymały dyrektorki szkół podstawowych w Brzoziu — Katarzyna Wandzlewicz, w Wielkim Leźnie — Katarzyna Burzyńska, w Jajkowie — Małgorzata Tambowcew, a także Wioletta Zarębska, dyrektorka Samorządowego Żłobka „Brzozowy Gaik” w Brzoziu i Samorządowego Żłobka „Brzozowy Gaik” w Jajkowie. W gronie wyróżnionych nagrodą wójta gminy Brzozie znaleźli się również nauczyciele. Ze Szkoły Podstawowej w Brzoziu – Agnieszka Beszczyńska, Iwona Lange i Katarzyna Weręgowska, natomiast ze Szkoły Podstawowej w Wielkim Leźnie — Alicja Ziętarska, Paulina Domżalska-Pacanowska, Anna Stajszczak, Anna Ottka oraz Marian Borowski. Ze Szkoły Podstawowej w Jajkowie nagrodę otrzymał Radosław Fiszer. Opr ul


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5