Wspólne bieganie z „Rozbieganym Nowym Miastem”

2020-02-05 12:45:42 (ost. akt: 2020-02-05 12:50:39)

Autor zdjęcia: nadesłane

Bieganie jest na topie! Wystarczy wyjść i biec przed siebie. Samemu lub z grupą Rozbiegane Nowe Miasto! Bez względu na to, czy jesteś zaprawionym biegaczem czy początkującym. Z nimi dasz radę!
Grupa Rozbieganie Nowe Miasto powstała we wrześniu 2019 roku. Grupę założyli ludzie, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, kondycję i spędzać ze sobą czas.

W grupie, obecnie jest 15 osób. Biegamy dla siebie ale bywa, że startujemy w zawodach – mówi Dariusz Grabowski – Od października działamy jako stowarzyszenie. Współpracujemy z MOSiRem, dzięki czemu możemy korzystać z ich obiektu.

Do grupy może dołączyć każdy, bez względu jaki ma poziom kondycji. Treningi odbywają się 5 razy w tygodniu. To nie tylko biegi ale także ćwiczenia na siłowni!


W poniedziałki i w środy spotykamy się na siłowni a we wtorki, czwartki i niedziele to bieganie bez względu na warunki atmosferyczne. - informuje pan Dariusz, i dodaje – Podczas treningów mamy dwa dystanse, dla początkujących i zaawansowanych. Panuje fajna atmosfera, serdecznie zapraszamy do wspólnych treningów.

a.laskowska@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Miodek #2863246 | 178.213.*.* 6 lut 2020 12:59

    Chciałbym zostać sponsorem grupy. Z kim mogę się kontaktować? Chciałbym zasponsorować Słownik Języka Polskiego. Posty na grupie i fanpagu powodują krwawienie oczu.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5